Electronic Arts udostępniło właśnie wszystkie dodatki do gry Battlefield 4 za darmo. Udostępniano je wcześniej pojedynczo do pobrania bez konieczności ponoszenia opłat.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na przestrzeni ostatnich miesięcy, w ramach akcji Droga do Battlefield 1, Electronic Arts udostępniało kolejne dodatki do gry Battlefield 4 za darmo. Jeśli nie zdążyliście ich pobrać, bez obaw! Wszystkie DLC zostały właśnie udostępnione po raz kolejny - wszystkie na raz! Możecie pobrać je bez względu na posiadaną przez Was platformę aż do dnia 19 września.

Darmowe DLC do Battlefield 4 - Chińska nawałnica, Drugie uderzenie, Wojna na morzu, Zęby smoka i Ostateczna rozgrywka, pobierzecie w wersjach na komputery osobiste oraz konsole Playstation 4, Xbox One, Playstation 3 oraz Xbox 360.

Jak pobrać za darmo DLC do Battlefield 4 na konsole i PC? Sprawdź na: Conowego.pl

Gry

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: