Błękitni Stargard dali się zaskoczyć na samym początku

Ariel Wawszczyk strzelił honorowego gola dla Błękitnych.
Ariel Wawszczyk strzelił honorowego gola dla Błękitnych. Tadeusz Surma
Błękitni Stargard w dwudziestej kolejce II ligi przegrali na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 1:3.

W dzisiejszym spotkaniu Błękitni już na samym początku zostali zaskoczeni przez rywala. W 1 minucie spotkania gospodarze strzelili gola. A jedenaście minut później Puszcza dołożyła kolejne trafienie. W pierwszej połowie stargardzki zespół nie potrafił odpowiedzieć przeciwnikowi.
W drugiej części znowu Błękitni dali się zaskoczyć na początku. W 50 minucie Puszcza wyszła na powiększyła prowadzenie. W tym momencie goście bardziej zaatakowali i stworzyli kilka ciekawych sytuacji. Michał Magnuski dwukrotnie mógł strzelić gola, swoją szansę miał także Wojciech Fadecki. Honorowego gola w 69 minucie strzelił Ariel Wawszczyk. Błękitni przegrali 1:3 i cały czas nie są pewni utrzymania na drugoligowych boiskach.

Puszcza Niepołomice - Błękitni Stargard 3:1 (2:0)**Bramki: Wawszczyk 69 - Lepiarz 1, Czarny 12, Maluga 50. Błękitni: **Ufnal, Wawszczyk, Pustelnik, Jasitczak, Szymusik, Lisowski, Więcek (46 Zdunek), Fadecki, Flis (75 Inczewski), Magnuski, Okuszko (60 Baszak).

Inne wyniki: ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 3:0, GKS Tychy - Legionovia Legionowo 1:2, Znicz Pruszków - Raków Częstochowa 1:0, Olimpia Zambrów - Kotwica Kołobrzeg 1:3, Polonia Bytom - Gryf Wejherowo 2:0, Stal Mielec - Nadwiślan Góra 3:0, Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 2:4, Wisła Puławy - Okocimski KS Brzesko 3:0 walkower.

Tabela 1. Stal Mielec 28 58 48-24
2. Znicz Pruszków 28 51 43-27
3. Wisła Puławy 28 47 36-24
4. GKS Tychy 28 47 36-24
5. Raków Częstochowa 28 45 50-39
6. Kotwica Kołobrzeg 28 44 31-25
7. Radomiak Radom 28 42 39-29
8. Puszcza Niepołomice 28 42 33-24