Błękitni Stargard długo prowadzili, ale przegrali

Grzegorz Drążek
Błękitni (na zdjęciu Radosław Wiśniewski) przegrali dziesiąte spotkanie i są na szesnastym miejscu w tabeli. Tadeusz Surma
W osiemnastej kolejce II ligi Błękitni Stargard przegrali w Kołobrzegu z Kotwicą 1:2.

Już na samym początku dzisiejszego spotkania w Kołobrzegu gospodarze zostali zaskoczeni. W dobrej sytuacji pod bramką Kotwicy znalazł się Bartosz Flis i wyprowadził Błękitnych na prowadzenie. W pierwszej połowie więcej goli nie było.
W drugiej części długo wydawało się, że stargardzki zespół utrzyma prowadzenie i odniesie drugie kolejne wyjazdowe zwycięstwo. Tak się jednak nie stało. Kolejny raz w tym sezonie w końcówce spotkania Błękitni dali się zaskoczyć. Najpierw w 77 minucie wyrównał Mateusz Świechowski, a osiem minut później zwycięstwo Kotwicy zapewnił Jakub Poznański.
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2:1 (0:1)Bramki: Świechowski 77, Poznański 85 - Flis 2.
Błękitni: Ufnal, Gutowski, Liśkiewicz, Pustelnik, Siwek, Bednarski, Kazimierowicz, Więcek, Flis (74 Wojtasiak), Magnuski (65 Zdunek), Wiśniewski (89 Gajda).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani