Błękitni Stargard grali w Bełchatowie. Obrona znowu była dziurawa

Błękitni Stargard mają sześć zwycięstw, dwa remisy i dziewięć porażek.
Błękitni Stargard mają sześć zwycięstw, dwa remisy i dziewięć porażek. Grzegorz Drążek
W siedemnastej kolejce spotkań II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard przegrali w Bełchatowie z GKS 0:3. To druga kolejna porażka stargardzkiego drugoligowca.

Błękitni Stargard pojechali do Bełchatowa zrehabilitować się za dotkliwą porażkę sprzed kilku dni. W środę ulegli u siebie Radomiakowi Radom 0:6.

W dzisiejszym meczu już tak źle nie było, ale stargardzki zespół punktów nie wywalczył i znowu wyraźnie przegrał. Uległ w Bełchatowie 0:3.

W pierwszej połowie gospodarze strzelili bramkę w 30 minucie. Na listę strzelców wpisał się Bartosz Biel. W drugiej połowie GKS dorzucił dwa trafienia. W 65 minucie gola strzelił Mateusz Szymorek, a w 78 minucie Hubert Tylec.

Po siedemnastu kolejkach Błękitni Stargard mają 20 punktów i są na dwunastym miejscu. Mają cztery punkty więcej niż piętnasty Rozwój Katowice, pierwszy zespół zagrożony degradacją.

W kolejnym spotkaniu stargardzki zespół ponownie zagra na wyjeździe. W sobotę, 10 listopada zmierzy się w Grudziądzu z Olimpią, która wczoraj pokonała Widzew Łódź 3:2.

GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 3:0 (1:0)

Bramki: Biel 30, Szymorek 65, Tylec 78.

Błękitni: Rzepecki, Rogala, Ogrodowski (83 Gawron), Baranowski, Patrzykąt (85 Karmański), Kwiatkowski M., Cywiński, Shimmura, Starzycki (78 Błyszko), Kwiatkowski A. (86 Orłowski), Kurbiel.