Błękitni Stargard grali z ROW Rybnik. Zobacz jak zmarnowali karnego

Błękitni Stargard mają trzy zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki.
Błękitni Stargard mają trzy zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki. Grzegorz Drążek
W siódmej serii spotkań II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard zremisowali u siebie z ROW 1964 Rybnik 1:1. Stargardzki zespół miał doskonałą sytuację, żeby strzelić drugiego gola. Nie wykorzystał jednak karnego.

W dzisiejszym spotkaniu w Stargardzie goście już w 7 minucie wyszli na prowadzenie. Karnego wykorzystał Jan Janik. Błękitni próbowalo odpowiedzieć, ale dobrze w bramce ROW spisywał się Kacper Rosa i skuteczne interwencje notowali też obrońcy gości.

ROW w końcówce pierwszej połowy mógł powiększyć prowadzenie, ale piłkę po strzale jednego z zawodników ROW najpierw odbił bramkarz gospodarzy Mariusz Rzepecki, a później trafiła ona w poprzeczkę.

W drugiej połowie Błękitni dopięli swego. W 58 minucie piękną bramkę strzałem lewą nogą spoza pola karnego strzelił Mateusz Kwiatkowski. Pięć minut później gospodarze powinni prowadzić. Tak jednak nie było, bo Michał Cywiński nie wykorzystał karnego.

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W kolejnym meczu Błękitni zagrają 1 września na wyjeździe przeciwko Resovii Rzeszów.

Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 1:1 (0:1)

Bramki: Kwiatkowski M. 58 - Janik 7.

Błękitni: Rzepecki, Rogala, Baranowski, Ostrowski, Patrzykąt, Karmański (46 Kwiatkowski M.), Shimmura, Starzycki, Cywiński, Kwiatkowski A., Kurbiel.