Błękitni Stargard - Gryf Słupsk 0:0

Tadeusz SURMA
Stargardzianie po raz pierwszy stracili punkty u siebie.

W pierwszej połowie zawodnicy obu zespołów niczym nie zachwycili kibiców. Wystarczy powiedzieć, że były tylko trzy strzały i wszystkie niecelne. Najbliżej zdobycia gola był w 22 minucie Krzysztof Biegański. Gracz Gryfa uderzył spoza pola karnego i piłka trafiła w słupek. W drugiej części Błękitni dłużej utrzymywali się przy piłce, ale lepsze sytuacje mieli goście.
Krótko po przerwie świetnie strzał głową piłkarza Gryfa obronił golkiper stargardzian Marek Ufnal, a w 72 minucie Biegański mając przed sobą tylko bramkarza gospodarzy strzelił nad poprzeczką. Błękitni najlepszą okazję na bramkę mieli w 79 minucie. Po ładnym strzale z dystansu rezerwowego Łukasza Krawczyka golkiper Gryfa Łukasz Krymowski wybił zmierzającą pod poprzeczkę piłkę na rzut rożny.
Błękitni: Ufnal – Kawczyński, Filocha, Batista (46 Gajda), Liśkiewicz, Zdunek, Duda (74 Krawczyk), Wojciechowski, Jankowski (28 Baszak), Piskorz, Kubicki (56 Hackiewicz).