Błękitni Stargard - Nadwiślan Góra 0:0. Błękitni grali tylko do przerwy

Piłkarze Nadwiślana powstrzymali zawodników Błękitnych.
Piłkarze Nadwiślana powstrzymali zawodników Błękitnych. Tadeusz Surma
Piłkarze drugoligowych Błękitnych Stargard bezbramkowo zremisowali z Nadwiślanem Góra. Awansować do I ligi nie będzie łatwo.

W dzisiejszym meczu w Stargardzie rywalem Błękitnych był niżej notowany Nadwiślan Góra. W pierwszej połowie atakowali gospodarze. Krzysztof Filipowicz miał trzy doskonałe sytuacje. Raz z linii bramkowej piłke wybił obrońca gości, raz piłka trafiła w słupek, a raz strzał Filipowicza obronił bramkarz.
W drugiej połowie Błękitni zagrali znacznie gorzej. Nie było już bramkowych sytuacji, było za to dużo niedokładności i przewinień. Goście częściej atakowali, ale i oni nie potrafili strzelić gola. Po bezbramkowym remisie szanse Błękitnych na awans się oddaliły.

Błękitni Stargard - Nadwiślan Góra 0:0
Błękitni: Ufnal, Wawszczyk, Liśkiewicz, Pustelnik, Kosakiewicz, Wojtasiak (77 Flis), Kotłowski (79 Fijałkowski), Filipowicz, Gutowski (56 Inczewski), Fadecki, Gajda (63 Wiśniewski).

Inne wyniki 31 kolejki
Raków Częstochowa - Znicz Pruszków 1:0, Legionovia Legionowo - Energetyk ROW Rybnik 2:3, Limanovia Limanowa - Rozwój Katowice 1:1, Puszcza Niepołomice - Górnik Wałbrzych 5:0, Okocimski KS Brzesko - Siarka Tarnobrzeg 2:0, Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 1:1, Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy 3:2, Stal Mielec - Stal Stalowa Wola 0:2.