Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W tym tygodniu przyglądamy się urządzeniom, które przydadzą się uczniom i studentom. Logitech Wireless Combo MK270 to zestaw, na który składają się bezprzewodowa myszka i klawiatura. Oba te urządzenia kosztują tylko 99 złotych.

Często na łamach Conowego.pl testujemy klawiatury i myszki dla graczy - ich ceny są zazwyczaj dość wysokie. Jeżeli szukacie zestawu klawiatura + mysz pod kątem studiów, szkoły, ale także multimedialnej rozgrywki i nie chcecie zarazem przeznaczać nań zbyt wielu pieniędzy, znaleźliśmy coś w sam raz dla Was. Oto Logitech Wireless Combo MK270 czyli zestaw, na który składają się bezprzewodowa klawiatura i bezprzewodowy gryzoń.

Bez kabli znaczy lepiej
Producenci sprzętu elektronicznego coraz częściej stawiają na rozwiązania bezprzewodowe. I dobrze! Komputerom jeszcze do niedawna towarzyszyły nieodłącznie wielkie plątaniny niezbyt estetycznych kabli, które tylko niepotrzebnie zbierały tony kurzu. Za sprawą bezprzewodowej myszki i klawiatury pozbędziecie się dwóch zbędnych przewodów, a komputer będziecie mogli obsługiwać nawet z poziomu wygodnego łóżka - o ile tylko dostrzeżecie z tego poziomu ekran monitora lub laptopa.
Klawiatura wchodząca w skład zestawu Wireless Combo MK270 jest pełnowymiarowa, co oznacza, że korzystanie z niej będzie wygodne - bez problemu mieszczą się nad nią oba nadgarstki, a przyciski są na tyle duże, aby bez problemu w nie trafiać. Skok klawiszy, podobnie jak ich profil, jest dość niski, co dodatkowo uprzyjemnia pisanie. Przestrzenie pomiędzy klawiszami są niewielkie, ale dostatecznie dobrze zaznaczone, aby zredukować liczbę błędów podczas pisania do minimum.
Chyba każdy uczeń i student lubi obejrzeć film i posłuchać muzyki. Obsługę multimediów ułatwiają dodatkowe, dedykowane klawisze multimedialne, które umieszczono ponad klawiszami Fx.

Czytaj więcej: www.conowego.pl

Top nowości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

rodger (gość)

Fajne są takie klawietury na BT które można uzywać z laptopem, widziałem taką w ME i kupię dla syna, będzie miał do tabletu jak będzie chciał robic jakies prace domowe