ESKA Music Awards 2016. Muzyka na najwyższym poziomie, gwiazdy i huczny jubileusz w Szczecinie.W piątkowy wieczór hala Azoty Arena w Szczecina wypełniona była niemal w całości. Widzowie przez ponad dwie godziny bawili się na gali ESKA Music Awards, która po raz czwarty odbyła się w Szczecinie.

Widzowie przyjechali nie tylko ze Szczecina, ale również z innych miast. Niektórzy z nich to stali bywalcy imprezy.

- Jesteśmy tutaj z córką już drugi. Byłyśmy dwa lata temu i tak dobrze się bawiłyśmy, że postanowiłyśmy znowu przyjechać. To świetna impreza - mówi jedna z uczestniczek zabawy.

Podczas jubileuszowej XV gali wręczono prestiżowe nagrody ESKA Music Awards 2016 artystom, którzy byli najpopularniejsi w ostatnim roku. Sylwia Grzeszczak została dwukrotną laureatką – otrzymała statuetki dla Najlepszej Artystki oraz ESKA TV Award za Najlepsze Video.

Najlepszym Artystą został Dawid Podsiadło. C-BooL został nagrodzony za Najlepszy Hit. Grupę Video okrzyknięto Najlepszym Zespołem, z kolei za Najlepszy Debiut Radiowy uznano Antka Smykiewicza.

Margaret uhonorowano statuetką eskaGO Award w kategorii Najlepszy Artysta w Sieci. Gwiazda wieczoru – norweski didżej i producent Alan Walker otrzymał nagrodą specjalną za Najlepszy Zagraniczny Hit.

XV Galę ESKA Music Awards 2016 poprowadzili prezenterka TVP1 Paulina Chylewska oraz didżej Radia ESKA Krzysztof „Jankes” Jankowski.

Zobacz także: Margaret w piórach i mroczna Maryla. Zobaczcie zdjęcia z Eska Music Awards
Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

muzyk (gość)

Fatalna, na niskim poziomie impreza,Aż żal było słuchać fałszy, postękiwań pseudo gwiazd!