Every Wszyscy - Klub Kibica Spójnia Stargard odciął się od dążeń do zmiany trenera klubu. Zarząd im dziękuje

Gorąca atmosfera wokół koszykarskiej ekstraligowej Spójni Stargard. Oficjalny klub kibica drużyny Every Wszyscy oficjalnie i zdecydowanie odciął się od prowadzenia działań zmierzających do zmiany trenera Krzysztofa Koziorowicza oraz kierowania zarzutów pod adresem klubu. Robi to ktoś anonimowo, w internecie. Zarząd klubu im za to dziękuje oraz prosi "o wytrwałość i cierpliwość". A wszystko to dziś na Facebooku.
 Tadeusz Surma

Every Wszyscy - Klub Kibica Spójnia Stargard - Facebook:
Profil Every Wszyscy - Klub Kibica Spójnia Stargard z całą stanowczością odcina się i nie ma nic wspólnego z organizowanymi na facebooku wydarzeniami mającymi na celu usunięcie ze stanowiska trenera zespołu oraz innymi zarzutami kierowanymi pod adresem Klubu.
Nie akceptujemy sposobu w jaki jest to wyrażane przez anonimowe osoby oraz używania nazwy Every Wszyscy - Klub Kibica Spójnia Stargard do swoich prywatnych celów.

Z poważaniem,
Every Wszyscy - Klub Kibica Spójnia Stargard

- Był umieszczony na profilu link do wydarzenia, a w treści odwołanie do naszego profilu, że to my chcemy zwolnienia trenera i inne sprawy dotyczące klubu - wyjaśniają kibice z klubu Every Wszyscy. - Wpisy pochodziły z fałszywego konta i zarówno wpisy jak i konto zostały usunięte.

Dzisiejsza odpowiedź zarządu klubu:
Spójnia Stargard Sportowa SA - Facebook:
Zarząd klubu serdecznie dziękuję kibicom Every Wszyscy - Klub Kibica Spójnia Stargard za wsparcie i obronę dobrego imienia klubu. Bezpodstawne zarzuty kierowane pod adresem klubu są próbą destabilizacji sytuacji przez osobę, która nie ma cywilnej odwagi podpisać się prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
Niezależnie od powyższego klub sportowy Spójnia nigdy nie unikał krytycznych uwag kibiców, które są wyrażone w sposób akceptowany i nie obrażają nikogo personalnie. Wiemy, że wszystkim nam zależy na dobrej grze zespołu i pozytywnych wynikach. Ostatnie mecze pokazują, że zespół przy odrobinie szczęścia może wygrać z każdym w tej lidze, jednak prawdą jest, że jeszcze jako niedoświadczony i beniaminek nie zawsze jest w stanie pokonać silniejszych rywali.
Naszą rolą jest wsparcie całego sztabu trenerskiego, zawodników właśnie w tych słabszych momentach dopiero co budującego się zespołu w walce o utrzymanie. Na dzień dzisiejszy potrzebna jest stabilizacja i dużo pracy, a najważniejsze również wsparcie Wasze - Najlepszych Kibiców w Polsce!
Jeszcze raz dziękujemy i prosimy o wytrwałość i cierpliwość.

Ze sportowym pozdrowieniem
Paweł Ksiądz - Prezes Spójnia Stargard SSA
Tadeusz Gutowski - Wiceprezes ds sportowych Spójnia Stargard SSA

Stargardzka drużyna koszykarzy w ekstraklasie zanotowała trzy zwycięstwa i jedenaście porażek.

Zobacz też wideo: fragm. meczu Spójnia Stargard - Start Lublin

Wideo (zek)

Wideo

Emila Chanczewska

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.01.2019, 12:08

do Waldi - no chyba nie trener ściągał zawodników ze Stanów i nie trener za to odpowiada. Fan kosza od 1994 też ma dużo racji (parz chociaż mecz w Ostorwie i trzymanie na ławie Litwina)......nadal uważam że najpierw trzeba dać trenerowi argumenty ale też mam zastrzeżenia no do meczu w Ostrowie. Cała taktyka Spójni polega na tym że Hykey ma mijać i wchodzić pod kosz, jak mu się nie uda to wali odpały za 3, jak go podwoją i panuje jeszcze nad sytuacją to oddaje na obwód i inni walą za 3 (inna inszość że z bardzo przeciętnym %- zwłaszcza Pamuła)......martwi cos jeszcze, Hykey czy teraz ten drugi mały jak zaczynają grę 1/1 to pozostali nawet nie patrzą na piłkę i jak coś jest nie tak to nie ma komu nawet oddać.....Spójnia potrzeba nie tylko kogoś kto będzie się bił pod koszem ale także strzelca na 3 (ok 2 m) bo każdy kto ma kumatą 3 to rozwal nas fizycznie. Na 2 spokojnie daje radę Dymała i o dziwo Raczek, Pamuła też tam powinien grać.

08.01.2019, 17:14

..szperam w sieci, powtórki na yutubie konferencji...i co? .... trener na konferencjach mowi ze musi byc rownowaga i obwod i gra pod kosz.... a nagle sciaga kolejnego rozgrywajacego.... w kazdym meczu przegrywamy zbiorki a to przeklada sie na punkty. trenerio KK chyba naogladal sie NBA gdzie Golden State bez centra wygrywali lige. Tylko tam troszke inny poziom graczy:)...dać ten zespół wychowankowi Kamilowi Piechuckiemu...niech mu pomaga Grudziński (był centrem, to moze sprowadzi typową 5) .... jestem przekonany że nie byłoby gorzej...jak teraz...czyli 3:11...panowie coś trzeba wymyśleć...a nie pisać apele...i czekać aż spadniemy...i to po roku....czekalismy zaś na wejscie 14 długich laaaaaaattttttttt!!!

08.01.2019, 17:02

A kto te argumenty sprowadzał panie anonimie???...kto je zatwierdzał, akceptował???..no chyba nie masażysta Grześ:)))))..... nie gadaj więc farmazonów o rozliczaniu!!!

08.01.2019, 13:25

Żeby rozliczyć trenera to trzeba dać mu najpierw argumenty (zawodników), mamy styczeń a w Spójni jest tylko jeden wartościowy Amerykanin.......inna inoszość to mecz w Ostrowie i trzymanie na ławie Litwina (chyba że miał kontuzję) kiedy mamy problem na deskach. Kombinowanie z ustawieniem na 1 kiedy Brek dał dobrą zmianę, krótki czas dla Raczka mimo że grał lepiej niż ci "pseudo rzucający Amerykanie".

08.01.2019, 10:20

Dla wyjaśnienia: zarząd nie zajmuje się pisaniem dziecinnych oświadczeń!

08.01.2019, 10:19

Trener jest do zmiany i to wie 3/4 kibiców tylko nie zarząd który nomen omen jest słaby (wpadka z akredytacjami, sprzedawanie biletów na miejsca karnetowane, pisanie dziecinnych oświadczeń czy tekst o budowaniu zespołu w połowie sezonu etc.)
Tym nie zajmuje się zarząd. Może tak pochwalą się jak wygląda sprawa z jakimkolwiek sponsorem tytularnym/głównym bo chyba to jest sprawa na poziomie zarządu.
Trener zapuścił mocno korzenie, każdy go głaska, syn dyryguje ojcem na ławce kiedy ma brać czas ( mecz z Zastalem), trener gości robi zmiany co chwilę, rotuje a Nasz nie widzi że ma ławkę z tyłu (Richards siedzi i dłubie w nosie z nudów), brak zagrywek, rozrzuceń, zagrań PICKand ROLL tylko piła do Hickeya i wjazd. Paranoja.Budzimy się. Ten tekst piszę w imieniu swoim i ojca.Pozdrawiam

08.01.2019, 07:49

Polecieć powinien ten co odpowiada za transfery zagraniczne. Jeden dobry Amerykanin i solidny Litwin plus 6 niewypałów (razem z Kanadyjczykiem). Klub jest zarządzany prze kompletnych laików którzy do niczego się nie nadają a stanowiska zawdzięczają układom.

07.01.2019, 22:11

Stabilizacja, status quo.... i tak aż do spadku... Nie wiem czy to dobre podejście z tym apelem przez zarząd klubu do kibiców...w takim razie gdzie rada nadzorcza i akcjonariusze klubu?

07.01.2019, 19:06

no cóż.... ciężko mówić o stabilizacji przy ciągłych zmianach w składzie...dziwne rzeczy sie dzieja w klubie....sprawy nie zrozumiałe, od działań sztabu trenerskiego, po działania zarządu.... a kończąc na nie istniejących social mediach...które nic nie informują...lub jeżeli...to bardzo skromnie...moim zdaniem takie posty włodarzy.... tylko wprowadzają coraz bardziej nerwową atmosferę wśród kibiców.... jaki limit porazek dla trenera?....11, 12, 13, 14?.... ekipa jest dobra ale .....jestem tylko ciekaw czemu zarzad nie zrobi jakiegos porzadku zamiast piszac jakies posty na FB, w innych klubach....juz dawno to zrobili....czyli porządek....ale u nas w Stargardzie kólko różańcowe....wzajemna adoracja...kibic płaci panowie...więc wymaga też...a nie stale u siebie porażka...o sory... 1 V Gliwice...brawo!...proszę kibiców o wyjazd na mecz do Szczecina 20 stycznia....gramy lepiej na wyjazdach...to może tam doczekamy się 4 wygranej

07.01.2019, 18:50

no to co mamy?...mamy komunikat zarządu, oraz 11 porażkę...kibic stargardzki i tak jest cierpliwy...w innym klubie nie do pomyślenia by tak swojsko się działo:))))

07.01.2019, 18:30

...staram się zrozumieć jedną i drugą stronę..jakiś consensus?...no nie wiem co powiedzieć...Jestem często na meczach Spojni...przyznam, że gra u siebie jest bardzo słaba...udało się wygrać tylko z Gliwicami...zerkam często na ławkę zespołu...jest nerwowo, decyzje są nieraz conajmniej kontrowersyjne...mozna by dawać przykłady...przerwa w grze Raczka...Frasia...za długo jest Madray...często wchodząc i NIC nie pokazuje...a Raczyński rozgrzewa się i cisza...i takich przykładów byłoby kilka....transfery wcześniejsze całkowita klapa...na ławce 3 trenerów, a właściwie 4.... i nie może ogarnąć tegoż tematu.....Dlaczego?...główny trener podobną miał sytuację w Szczecinie...w sezonie 2014/15 z Wilkami osiągnął bilans 4 zwycięstw i 11 porażek... i tam sam złożył rezygnację z pełnienia roli pierwszego trenera...przyszedł Uwalin i też było słabo...teraz jest podobnie...Ale czy zmiana trenera coś da?....trudno powiedzieć?...może by jednak dać szansę Piechuckiemu??? Z drugiej strony na fb ktoś przesadził...zakładając szuczne konta i wprowadzając zamieszanie, wręcz destabilizację...trońkę jednak należy się obrona tego...bo lokalne media lukrują...radio stargard nie zaprasza włodarzy klubu...więc co robić?