Ekranizacja drugiej części bestsellerowego romansu E.L. James pt. "Ciemniejsza strona Greya" trafi do kina w przyszłym roku. Rok później na ekranach pojawi się ostatni rozdział trylogii "Nowe oblicze Greya".

Kolejna część kontrowersyjnej sagi (“Ciemniejsza strona Greya”) skupia się na dalszych losach namiętności łączącej głównych bohaterów. Związek Christiana i Any wchodzi jednak w nową, burzliwą fazę. Obserwujemy przemianę głównych bohaterów, ich rezygnacje z dotychczasowych przyzwyczajeń i nawyków oraz budowanie wzajemnych relacji na drodze, których staje nieoczekiwania pierwsza miłość Christiana.

Film pojawi się w kinach w 10 lutego 2017 roku, a już rok później na ekrany wejdzie ostatnia część trylogii zatytułowana “Nowe oblicze Greya”.

Zobacz też: Pięćdziesiąt twarzy Jamiego Dornana [zdjęcia]Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!