Wszyscy zawsze mówią, że dzieci lat 90. miały najlepsze dzieciństwo. Czy tak było rzeczywiście - nie wiadomo. Wiadomo jednak, że w latach 90. pojawił się prawdziwy wysyp przeróżnych gadżetów z zachodu. Każdy zbierał karteczki z "Króla Lwa" albo tazosy (tu albo "Gwiezdne Wojny" albo Pokemony). Zobaczcie najbardziej pamiętne zabawki i gadżety z lat 90. Czegoś Wam brakuje? Piszcie w komentarzach!


Hallo

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

werta (gość)

brakuje jeszcze plastikowych smoczków w różnych kolorach i wielkościach :-) którymi dziewczyny się wymieniały

Ircia (gość)

Najważniejsza gra to tzw. "kapsle" dunkin caps - graliśmy w tę grę przez kilka lat od rana do wieczora zimą w korytarzach klatek schodowych :) posiadam je do dnia dzisiejszego pamiątka.

JL (gość)

Nieprawda, urodziłam się w 86, bawiłam się wszystkim tu wymienionym odkąd miałam jakieś 6 lat, czyli już w latach 90. Dodałabym jeszcze takie klejące piłeczki albo łapki, które rzucało się o ścianę, one się przyklejały i obtłuszczały wszystko, i mama krzyczała:)

Jan (gość)

Od kiedy zegarek Montana do gadżet lat 90???
Te zegarki były modne do polowy lat 80 !!!! To czas mojej podstawówki,gdzie bezwglednie kazdy chcial cos takiego miec na rece.Z 90 latami to nie ma nic wspolnego .
To samo Amiga,ktora została wypuszczona na rynek ok 87 roku i wtedy bylo sie gosciem na osiedlu.Zabawka z wilkiem łapiącym jajka to tez lata 80.Moze piszący ten artykuł zadałby sobie tyle trudu zeby to sprawdzic.