Sucha i pogodna jesień sprzyja pieszym wędrówkom. W najbliższy weekend można wybrać się na I Gminny Marsz Pokoleń, jaki organizuje Stowarzyszenie "Platan" z Brzeźna. Zbiórka w sobotę, 3 grudnia o godz. 11 przy GOK w Brzeźnie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Przemarsz odbędzie się szlakiem turystycznym. Docelowo zatrzymamy się na Złotej Górze, gdzie na uczestników czekać będzie gorący posiłek: grochówka wojskowa i kiełbaska z grilla - informują organizatorzy.

Spacer poprowadzi instruktor nornic walking Gabriel Chmielewski. Na miejscu będzie można wypożyczyć kijki. Udział jest bezpłatny, ale aby wiedzieć ile posiłków przygotować, organizatorzy przyjmują zapisy na marsz pod nr tel. 503 322 705.

Kolejna okazja do rekreacji na świeżym powietrzu nadarzy się już w niedzielę, 4 grudnia w Golinie. Miejscowy Klub Biegacza "Wartko" proponuje treningi na trzech trasach. Pierwsza - "Z biegiem szyn" do Konina liczy 16 km. Druga - "Adamów Tour"do Adamowa (plus bieganie po lesie) ma 5 km. Trzecia - "Do wiatraka" w stronę Kawnic i z powrotem to 8 km. Trasa zostanie wybrana w głosowaniu na forum www.wartko.eu. Wymarsz na trasę o godz. 9 ze stadionu miejskiego w Golinie.

Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!
Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!