Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Oficjalna polska premiera zapowiadanego podczas targów MWC w Barcelonie urządzenia hybrydowego Huawei Matebook odbędzie się dopiero 9 września, ale już teraz pojawiło się ono w ofercie wybranych sklepów.

W przedsprzedaży w sieci sklepów MediaMarkt pojawił się właśnie Huawei MateBook - hybrydowe urządzenie, które ma konkurować m.in. z Microsoft Surface. Jego cena, pomimo że prezentuje się dość atrakcyjnie na tle oferty z innych europejskich krajów, wciąż jest dość wysoka.

W swojej najtańszej konfiguracji, Huawei MateBook kosztuje 4399 złotych. W zamian otrzymamy 12-calowy tablet o rozdzielczości 2160x1440 pikseli, napędzany przez procesor Intel Core m3-6y30, 4 GB pamięci RAM oraz wyposażone w dysk SSD o pojemności 128 GB. W zestawie dodatkowo pojawi się etui z fizyczną klawiaturą, stacja dokująca, a w ramach przedsprzedaży także gratisowy rysik Mate Pen. Urządzenie wyposażone jest w port USB Typu C i pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10.

Czytaj więcej i poznaj cenę na: Conowego.pl

Sprzęt

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!