Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Piękne dziewczyny i dobra zabawa. Tak właśnie będą wyglądać eliminacje do wyborów Bursztynowej Miss Polski, które odbędą się w Jarosławcu. Impreza rozpocznie się w sobotę - 21 lipca o godzinie 18.30 na letniej scenie przy miejscowym Zespole Szkół znajdującym się niedaleko latarni morskiej (plac Bałtycki). Podczas wyborów zostanie także wyłoniona Miss "Dziennika Sławieńskiego" dla której nagrodą będzie trzydniowy pobyt (w uzgodnionym terminie) w luksusowym Sanatorium Panorama Morska w Jarosławcu.

- W sobotę wszystkie drogi prowadzą do naszej nadmorskiej miejscowości - mówi Zdzisław Ludwikowski z Urzędu Gminy Postomino. - Zapewniamy wiele atrakcji oraz niezapomniany koncert. Świetna zabawa jest gwarantowana.
Jarosławieckie wybory Bursztynowej Miss Polski są etapem - eliminacjami tej imprezy, a zakończy się 18 sierpnia w Ustce. W Jarosławcu piękności zaprezentują się przed publicznością między innymi w strojach sportowych.
- Oprócz tego będzie można je zobaczyć, jak na nadmorską miejscowość latem przystało, w strojach kąpielowych - wylicza Z. Ludwikowski. - Ponadto panie odpowiedzą na różne podchwytliwe pytania.
Swoją faworytkę także wskaże publiczność i odbędzie się to w drodze głosowania na kuponach, które w trakcie imprezy zostaną rozdane. Ponadto w Bursztynowej Miss Polski w Jarosławcu nie zabraknie dodatkowych atrakcji takich, jak koncert Lidi Kopania - godz. 18.30, występ Formacji Tańca Nowoczesnego Destination, czy konkursy dla publiczności. Zaś gwiazdą wieczoru będzie Kasia Wilk. Jej koncert rozpocznie się o godzinie. Całość poprowadzi Robert Leszczyński. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Turystyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!