Robert Korzeniowski Robert Korzeniowski Akcja specjalna T-Mobile

(© mat. prasowe/ na zdjęciu Robert Korzeniowski, ambasador akcji)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Masz w sobie sportowego ducha i potrzebę pomagania? Nie musisz być wyczynowcem, aby zrobić coś wielkiego dla innych. W najbliższą niedzielę, 11 września, każdy będzie miał okazję pokazać, na ile go stać. Specjalny jednodniowy etap akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami to wyjątkowa szansa, by pobić swój życiowy rekord w zmaganiach o milion złotych na rzecz podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Od połowy czerwca do końca września trwa czwarta edycja akcji społecznej Pomoc Mierzona Kilometrami. W ramach niej, firma T-Mobile wraz z wieloma sportowcami oraz gwiazdami, mobilizuje Polaków do bycia aktywnymi, a tym samym do pomagania niepełnosprawnym ruchowo dzieciom! W pierwszą edycję zaangażowało się 200 tysięcy osób, a dziś bierze w niej udział już ponad 720 tysięcy aktywnych uczestników! Te liczby pokazują, że w Polsce nie brakuje chętnych do niesienia pomocy!

Jak dołączyć do ogólnopolskiej drużyny aktywnie pomagających?
Wystarczy na swój smartfon pobrać darmową aplikację Endomondo Sports Tracker, dołączyć do rywalizacji Pomoc Mierzona Kilometrami, a dalej pamiętać o jej włączeniu zawsze, gdy chodzisz, biegasz, jeździsz na rowerze lub na rolkach albo, gdy uprawiasz sport na wózku inwalidzkim. To wystarczy, aby kilometry zyskały wyjątkowe znaczenie.


Adrianna Palka i Przemek Cypryański, ambasadorzy akcji

Wielki sprawdzian formy
Akcja podzielona jest na 8 etapów, przy czym każdy z nich oznacza nowe kilometrowe wyzwanie, a także kolejną kwotę pieniędzy, jaka może zostać przekazana na rzecz podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam.
W najbliższą niedzielę, 11 września, w ramach specjalnego jednodniowego etapu uczestnicy akcji będą mieli wyjątkową okazję, by sprawdzić się w czasie 24 godzin. Od liczby kilometrów, jaką pokonają tego dnia, będzie zależała kwota wsparcia dla dzieci – jeśli na kilometrowym liczniku akcji wartość wzrośnie o 1 milion km, to na konto Fundacji TVN Nie jesteś sam zostanie przekazane 100 tysięcy złotych, jeśli natomiast uda się pokonać 2 miliony km, to automatycznie ta kwota wzrośnie do 200 tysięcy.

Szczegóły, bieżące wyniki akcji Pomoc Mierzona Kilometrami można śledzić na stronie internetowej kilometrami.pl oraz na profilu na Facebooku i Instagramie.

Partnerami akcji są: Endomondo, Telewizja TVN, Radio RMF, Grupa Onet oraz firma Sony, producent smartfona Xperia X.

Charytatywnie

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Sandra (gość)

Na pewno się postaram wziąć udział w tym specjalnym etapie! Mega szacun dla TM za tą akcję, nie dość, że upraszaczją abonamenty, dają fajne promki, to jeszcze wpłacą hajs na dzieciaki! ;)

Polak (gość)

Ja właśnie rozwiązałem umowę na dwa telefony z tmobile. Mam dość tej badziewnej szwabskiej sieci. Przechodzę do plusa. Polski jest i tańszy i lepszy, a jak mam Polsat to dwa razy tańszy.!!!