Linie lotnicze Eurolot otwierają nowe połączenie na trasie Katowice-Gdańsk. Pierwszy lot odbędzie się w poniedziałek 3 września. Przez następne 10 dni samoloty będą latać raz dziennie od poniedziałku do czwartku. Natomiast od 17 września przewoźnik zwiększy ilość połączeń z Gdańskiem do sześciu tygodniowo. Samoloty zaczną wylatywać o godzinie 17.20 od poniedziałku do piątku oraz w niedziele.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Sam lot samolotem trwać będzie ponad godzinę.

Rejsy będą obsługiwać dwie maszyny, które pomieszczą 47 i 66 pasażerów.

Bilety w cenie od 99 zł można rezerwować telefoniczne, a zmian w rezerwacji można dokonać do 9 września. Pasażerowie z biletami elektronicznymi na odwołane połączenia OLT Express na trasie Katowice-Gdańsk-Katowice mogą zgłosić się do Eurolotu i zabukować lot na tej samej trasie w tej samej cenie. Oferta dla pasażerów OLT obowiązuje na rejsy do dnia 27 października. AR

Turystyka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jaca10_73 (gość)

Jeżeli planujecie lot do Gdańska, to najtaniej jest przez Sztokholm albo Oslo albo Malme. I wcale nie żartuje. Sprawdźcie na stronach wizzair. Oczywiście jeżeli chcecie lecieć za jakieś 2 - 3 miesiące. Czas podroży i tak jest krótszy niż samochodem o pociągu nie mówiąc.

jaca10_73 (gość)

Ale się na temat wypowiedziałeś, jestem w szoku po takiej masie informacji jaką przekazałeś. I wszystkie te informację na temat artykułu. SUPER!!! Nie wiem jak teraz zasnę.

bull (gość)

Złodziej na złodzieju, złodziejem POgania ......Dla tej całej POlitycznej hołoty zabraknie miejsc w więzieniach.