Kluczewo: Dziś wyścigi aut osobowych, ciężarówek i motocykli oraz zlot zabytkowych citroenów

Św. Krzysztof jest patronem kierowców. Jak co roku, po mszy świętej ksiądz poświęci pojazdy. (© Emila Chanczewska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Po raz siódmy odbędzie się festyn motoryzacyjny św. Krzysztofa. Niedzielna impreza połączona będzie z pierwszym ogólnopolskim zlotem zabytkowych citroenów. Festyn odbędzie się na byłym lotnisku w Kluczewie. Początek o godzinie 10.

O tej porze otwarte będzie biuro zawodów i będzie można zapisywać się do wyścigów na 1/4 mili motocykli. W planach jest rywalizacja kierowców aut osobowych i ciężarówek, a także motocyklistów. Wpisowe wynosi 30 złotych. Wyścigi rozpoczną się o godzinie 12 i potrwają do 15.
 
Wcześniej, o 11 będzie msza święta. A po wyścigach kierowcy samochodów osobowych wezmą udział w próbie zręcznościowej.
 
Organizatorzy festynu z Automobilklubu Stargardzkiego zapowiadają dodatkowe atrakcje dla widzów. Przygotowywane są rozmaite konkursy dla dzieci i dorosłych, będzie też koncert muzyczny grup C4 i Chilla. Wstęp na festyn motoryzacyjny dla widzów jest bezpłatny.
 
W czasie festynu będzie można obejrzeć kilkadziesiąt citroenów, które pojawią się na zlocie właścicieli zabytkowych samochodów tej marki.
 
Wczoraj stare auta opanowały nasze miasto. Zdjęcia można obejrzeć w zakładce "fotoreportaż".

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: