Kolejna porażka Błękitnych Stargard w II lidze piłkarskiej

Błękitni Stargard mają jedenaście porażek w sezonie, w tym osiem wyjazdowych.
Błękitni Stargard mają jedenaście porażek w sezonie, w tym osiem wyjazdowych. Tadeusz Surma
W trzydziestej drugiej kolejce spotkań II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard przegrali na wyjeździe z Olimpią Elbląg 1:2. Gospodarze zwycięskiego gola strzelili w 93 minucie.

Błękitni Stargard grali dzisiaj z Olimpią Elbląg, która miała przed tym spotkaniem dwa punkty więcej. Stargardzki zespół miał więc szansę wyprzedzić dzisiejszego rywala i awansować na szóste miejsce w tabeli, ale musiał wygrać. Tego nie uczynił.

W pierwszej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie. W 42 minucie bramkę strzelił Jakub Bojas. W drugiej połowie Olimpia mogła podwyższyć prowadzenie, ale w 61 minucie Paweł Piceluk nie wykorzystał karnego. W 68 minucie wyrównali goście, a gola strzelił wprowadzony na boisko w 54 minucie Patryk Włóka. Błękitni nie zdobyli punktu, ponieważ w doliczonym czasie rywale zdobyli drugiego gola. W 93 minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Pietroń, który wykorzystał karnego.

Błękitni przegrali trzecie kolejne spotkanie w II lidze. Przed tygodniem ulegli w Opolu Odrze 2:3, a w minioną środę przegrali u siebie z Polonią Warszawa 0:2.

Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 2:1 (1:0)

Bramki: Bojas 42, Pietroń 90+3 (k) - Włóka 68.

Błękitni: Wróbel, Wojtasiak, Pustelnik, Liśkiewicz, Szymusik, Więcek, Brzęczek (54 Włóka), Fadecki, Skórecki, Magnuski, Inczewski (46 Zdunek).

Obejrzyj jak Maciej Liśkiewicz strzelił karnego w spotkaniu ze Stalą Stalowa Wola