Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” po raz drugi brała udział w "Pikniku nad Odrą” w Szczecinie i towarzyszącym mu Targom Turystycznym „Market Tour”.

Stoisko wystawowe regionu konińskiego przedstawiało bogaty wachlarz możliwości spędzania czasu wolnego. Oprócz charakterystycznej dla regionu turystyki wodnej, ogromnym zainteresowaniem cieszyły się informacje o możliwościach zorganizowania kilkudniowego wypoczynku wychowawców wraz z młodzieżą szkolną, a także rodzin ceniących sobie aktywny wypoczynek na łonie natury. 

Oprócz Targów Turystycznych dla odwiedzających „Piknik” przygotowano również Festiwal Wyrobów i Kuchni Regionalnych, Targi Żywności i Produktów Ekologicznych „Organic”, „Wielkie Gotowanie”, występy artystów na żywo oraz wiele innych atrakcji.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!