4 września Polska zmierzyła się z Kazachstanem w europejskich eliminacjach do Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji. Mecz z Kazachstanem był pełen emocji. Zobaczcie najlepsze memy podsumowujące sytuację na boisku! Kliknij w zdjęcie, aby przejsć do galerii.


Hallo

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

LPU (gość)

Popieram Milik to niewypał, już w mistrzostwach to twierdziłem (zaprakło Pazdana i dup.....)

Stan (gość)

Odkrycie roku to M i l i k, sierota, która na 100 setek trafia w sieci R A Z !!!!!!!!!!!!!. To jest to odkrycie Nawałki. Tacy to ludzie są popierani i hołubieni przez media. Znów zacznie się liczenie punktów bo sierota trener nie potrafi zbudować zespołu, który gwarantuje sukces z tak cienkim przeciwnikiem. No, są jeszcze tz fani, Polacy nic się nie stało !!!! i mamy to co mamy. Przyzwolenie na bylejakość i bufonadę aktorów tych żenujących spektakli.

piłkarzy (gość)

DO reprezentacji Panie Nawałka bierze się piłkarzy z jajami .......................to jest to coś co Panu brakuje ,,, to Panie bierz takich co takie mają a nie bierzesz takich jak TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY przyzwoitości Panie nawałka PRZYZOITOŚCi jak tego nie potrafisz to chyba wiesz co z Tobą jest nie tak POLECAM jakiegoś doktora może któryś znajdzie gdzieś jeszcze jakieś pozościałościś jaj jeszcze prożba poszukai ich albo z godności a odejć i daj zapomnieć o sobie natym polegają zmiany papapapapapappapapappaappa nawałka pograj se w brydza

Rafał Ciechanów (gość)

Oj chłopaki nie wkurzajcie się na Nawaałkę no jak on mógł zdjąć jakiegośśśśśśśśśśććććććććććććććććććććććć ciółłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłła z boiska toć to jest wał ale ma niestety grono sponsorów więc jak sobie to wyobrażacie postawcie się w ich sytuacji . my płakamy a oni se kase liczą jaki rząd taka piłka