Oto najbrzydsze rzeźby, które stoją w reprezentacyjnych miejscach wielu miast na całym świecie - często ku rozpaczy mieszkańców. Oto "sztuka", która wywoła szyderczy śmiech lub dreszcze zażenowania nawet u mieszkańców Rzeszowa (nic osobistego, Rzeszów to piękne miasto, ale na pewno wiecie, do jakiego pomnika pijemy).


Hallo

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Cenzor (gość)

Widzę, że autor "red." nie ma pojęcia czego zdjęcia zamieścił w tej galerii,... szkoda. W kategorii "ładne/brzydkie" Poznańskie Krzyże też można ocenić jako brzydkie, jeśli nie poda się, że są pomnikiem konkretnych wydarzeń i ich ofiar.

Pp (gość)

Jeśli skala doznań autora artykułu w kontakcie ze sztuką jest wyłącznie skalą liniową: piękno-brzydota - to cóź... A widać to doskonale po skrajnie zróżnicowanej wartości artystycznej prezentowanych dzieł - tak to bywa, gdy autorowi brak jakichkolwiek innych narzędzi do oceny sztuki poza wskazaniem palcem "to brzydkie".

ABP (gość)

Niektóre z nich są naprawdę dobre. A co do ostatniej, to już autor w ogóle się pomylił. Pytanie przy powiększonej kopii Wenus z Willendorf co autor miał na myśli świadczy o brakach w wiedzy autora.

Mara (gość)

Tak trudno było napisać gdzie te "dzieła sztuki" postawiono i którzy "artyści" je zaprojektowali?

HmH (gość)

Zdjecie nr,6 :https://nl.wikipedia.org/wiki/Santa_Claus_(beeld)
Holendrzy nzawyja to 'buttplug'.

ja (gość) (A4)

Od kiedy interpretacja sztuki ma polegać na zgadywaniu "co artysta miał na myśli"? To po pierwsze.
A po drugie - czy podanie lokalizacji tych rzeźb przerasta możliwości autora artykułu?