Największy światy serwis z wideo na żądanie chce zainwestować w ekranizacje książki Kinga. Pisarz miał wyrazić wstępne zainteresowanie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Gra Geralda to historia pary małżeńskiej, Jessie i Gerald, których erotyczne igraszki w domku nad jeziorem Dark Score przybierają tragiczny i bardzo niespodziewany obrót. Przykuta kajdankami do łóżka główna bohaterka spędza kilkanaście godzin w uwięzi rozmyślając nad własnym małżeństwem, monogamią i próbując poradzić sobie z rosnącym głodem oraz pragnieniem. Akcja książki Kinga rozgrywa się niemal w całości w jednym pomieszczeniu, a przykuta do łóżka (dosłownie i w przenośni) bohaterka jest jedną z nielicznych postaci występujących w tym dziele. To czyni z Gry Geralda niezwykle trudny w ekranizacji utwór. Nie odstrasza to jednak Netflixa oraz reżysera filmu Hush, Mike’a Flanagana, którzy rozpoczęli już rozmowy z pisarzem na temat ewentualnego przeniesienia książki na ekran.


Zobaczcie też: Farma Iluzji-tak wygląda letni raj dla twojego dziecka. A to wszystko pod Warszawą! [ZDJĘCIA, WIDEO]


Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marchewka (gość)

King jest przerekamowany. Mało która książka jest dobra, pewnie to zasługa pisania na masę i w pośpiechu. Ta akurat jest tragicznie zła.