Niesamowity mecz młodzików. Spójnia Stargard - Basket Koszalin 56:48 [foto]

Tadeusz Surma
Stargard, Hala OSiR, 22.11.2015 r.

INFORMACJA SMS KS Spójnia Stargard 2002:
Mamy to!!!
Niesamowity mecz naszych Młodzików. Zawodnicy rozpoczęli wyraźnie wygrywając pierwszą kwartę 11:5, a drugą aż 24:9. Do przerwy prowadzimy 22 punktami, dzięki dobrej zespołowej grze w ataku i w obronie, Znakomite akcje rozegrali Patryk Zając i Denis Rogoziński niosąc swój zespół. Kolejna trzecia kwarta niestety nie wyszła nam dobrze. Przestaliśmy grać składnie, co wykorzystali goście z Basketu wygrywając tą kwartę 21:9. Przed oczami naszych chłopców przez moment pojawiło się widmo porażki jednak "trójka" Kamila Dybki i ważne punkty Szymona Szmita pozwoliły na dowiezienie zwycięstwa do końca. Byliśmy zespołem lepszym i zasłużenie wygraliśmy mecz.