Stargardzka policja na dzisiejszym festynie w ZSO Stargardzka policja na dzisiejszym festynie w ZSO

Stargardzka policja na dzisiejszym festynie w ZSO. (© Emila Chanczewska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Przed godziną 15 doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 106, na trasie Kluczewo-Pyrzyce. Około 15.30 wypadek miał miejsce na "betonce", przy wiadukcie w okolicy skrzyżowania prowadzącego do miejscowości Krzywiec (gm. Marianowo).

O 14.53 stargardzka straż pożarna przyjęła zgłoszenie o wypadku na DW 106, między Kluczewem a Pyrzycami. Dwa samochody, najprawdopodobniej chcąc uniknąć zderzenia, rozjechały się na pobocza drogi. Jeden zatrzymał się na poboczu, drugi uderzył w drzewo. Trzy osoby - matka z dwójką dzieci - trafiły do szpitala na obserwację. Były przytomne, miały niewielkie obrażenia, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Policjanci na miejscu zdarzenia prowadzą działania, zmierzające do ustalenia jego przyczyn i przebiegu - mówi podkom. Łukasz Famulski z KPP Stargard.


Tuż przed 15.30 służby zostały powiadomione o kolejnym zdarzeniu drogowym na terenie powiatu stargardzkiego. Na drodze wojewódzkiej nr 142, zwanej betonką, zderzył się samochód osobowy i bus. W wypadku tym ucierpiała jedna osoba, którą karetka pogotowia ratunkowego odwiozła do szpitala.

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!