Na społecznościowym portalu www.naszkasprowy.pl ruszy publiczna dyskusja na temat prywatyzacji Polskich Kolei Linowych, a przede wszystkim kolejki na Kasprowy Wierch.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jak twierdzi Agnieszka Szymaszek, redagująca portal, każdy będzie się mógł tu wypowiedzieć, co sądzi na temat planowanej sprzedaży kolejek.

Na www.naszkasprowy.pl publikowane będą wywiady z osobami zaangażowanymi w tę sprawę, zarówno zwolennikami, jak i przeciwnikami prywatyzacji, o różnych poglądach na tę kwestię.

- Będziemy rozmawiać z przedstawicielami rządu, właściciela PKL, politykami, samorządowcami, inwestorami, przedstawicielami instytucji ochrony przyrody, narciarzami, góralami, mieszkańcami Zakopanego zaangażowanymi w tę sprawę - wyjaśnia Szymaszek.

- Chcemy bowiem temat ten przedstawić w jak najszerszym kontekście. Wywiady będą pojawiać się dwa razy w tygodniu. Na stronie opublikowane zostaną także stanowiska, wysłane e-mailem.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!