Noszenie ubrań patriotycznych staje się coraz popularniejsze i taka forma okazywania dumy z przynależności narodowej musi cieszyć. Godło Polski zaczyna się także pojawiać na innych akcesoriach, czasami w dość kontrowersyjny sposób. Tak jest np. w przypadku prześcieradeł, krótkich spodenek czy rękawiczek. Czy to odpowiednie miejsce na godło? Przejrzyjcie galerię i podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami.


Hallo

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Antifa ma HiV-a! (gość)

Nic w tym nie ma złego! Na zachodzie można kupić pościele w barwy amerykańskie czy brytyjskie i nikt nie robi z tego afery! :P

Janusz (gość)

Przesadą to jest być redaktorzyną w niemieckim Dzienniku Bałtyckim.ale czego się nie robi żeby kredyty spłacić

Wagin (gość)

Symbolom narodowym należny jest szacunek. Jaki szacunek ma ktoś kto dubskiem ociera o godło umieszczone na prześcieradle, pytam ?

oburzony (gość)

To jest profanacja i żałosna imitacja patiotyzmu. Ten się wyraża w czynach, a nie w emblematach na gaciach!

Sprycha (gość)

Wydaje mi się, że jest to gruba przesada. Profanacja naszego godła, bohaterów, przeszłości. Jak można położyć się na godle państwa, trzeć tyłkiem po nim. Godło to naprawdę wielka sprawa, której należy się szacunek. Nie słyszałam aby jakieś państwo na świecie wymyśliło coś podobnego. W świecie ludzie szanują swoje państwo i jego symbole. Oburzające, gdyby wstali Ci którzy walczyli o wolną Polskę umarli by z bólu.

Rzepicha (gość)

No to jest bezczeszczenie godła, ci w ogóle nie mają pojęcia co to patriotyzm, oni do swoich działań potrzebują gadżetów, to co w sercu i duszy ich nic nie obchodzi