Dzisiaj nastąpiła uroczysta inauguracja XXIX Barzkowickich Targów Rolnych AGRO POMERANIA 2016. Rozpoczęcie imprezy, która gromadzi dużą ilość wystawców z kraju i z zagranicy nastąpiło przy udziale Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie mł. insp. Roberta Nowaka.

Inauguracja XXIX Barzkowickich Targów Rolnych

O godzinie 15.00 w Barzkowicach gospodarze uroczystości, honorowi patroni, Komendant Powiatowy Policji w Stargardzie mł. insp. Robert Nowak oraz goście z władz wojewódzkich, miejskich i gminnych oficjalnie otworzyli XXIX Barzkowickie Targi Rolne AGRO POMERANIA 2016.

Impreza ta od wielu lat jest miejscem spotykań wystawców z Polski i z zagranicy, ale jednocześnie to również doskonała okazja dla mieszkańców, by w atrakcyjny sposób spędzić czas wolny. Dla jednych spotkanie tak dużej ilości wystawców daje możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych i branżowych, zaś dla drugich to okazja do skorzystania z wielu atrakcyjnych ofert promujących lokalne i regionalne produkty.

Jednak fakt, że targi cieszą się rokrocznie coraz większym zainteresowaniem powoduje, że dla stróżów prawa jest to czas intensywnej pracy w wielu płaszczyznach.

Z tego też powodu stargardzcy mundurowi oprócz zorganizowanym przy specjalnym stoisku działań profilaktycznych, współdziałając z funkcjonariuszami ze Szczecina zabezpieczają teren imprezy na koniach, motorach, w samochodach oraz przede wszystkim w patrolach pieszych, tak aby nie dopuścić do zakłóceń ładu i porządku publicznego, popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zapewnić bezpieczeństwo zarówno pieszym jak i kierującym.

podkom. Łukasz Famulski


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!