Polska - Armenia, MEMY. Podopieczni Adama Nawałki ponownie zagrali na Stadionie Narodowym, gdzie zmierzyli się z niżej notowaną drużyną Armenii w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2018. Przy okazji meczu nie mogło oczywiście zabraknąć reakcji internautów. Zobaczcie najlepsze memy po meczu Polska - Armenia. Kliknij w zdjęcie, żeby uruchomić galerię!


Memy

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

obiektywny (gość)

Gdyby nie doskonałe podanie Błaszczykowskiego na głowę Lewandowskiego nie byłoby zwycięstwa.
To tyle.

Lok (gość) (ed)

Co to za bzdury,gdyby nie samoboj to remis.Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.Mecz słaby ale i do jednej bramki.Armenia okopała się we własnym polu karnym jeszcze przed czerwoną kartką.A błąd Nawałki że plan meczu zrobił by wygrać jak najmniejszym wysiłkiem.Teraz gra się na maxa bo poziom reprezentacji w Europie się zmienił.Co pokazują dobitnie eliminacje i zaskakujące wyniki

MarcinK (gość)

Armenia zagrała fenomenalny mecz albo nasi zagrali bardzo słaby trzeba to powiedzieć wprost. Graliśmy bez pomysłu a Armenia miała kilka sytuacji które mogła zamienić na bramki, szczególnie sytuacja z końca meczu mogła pogrzebać nasze szanse n cokolwiek. Jeżeli chodzi o memy to ten jest jeszcze dobry z trenerem Nawałką http://www.blasty.pl/10875/trener-adam-nawalka-przez-wiekszosc-meczu-vs-w-95-minucie

Chyba doskonale obrazuje jak trener czul się w trakcie poszczególnych części tego meczu.

ed (gość)

Nasi zagrali na poziomie drugiej ligi.Gdyby Armenia nie pomogła strzelając samobójczą bramkę to byłby remis.A ponieważ Armenia jest niżej notowana to wniosek prosty-porażka Polaków.Do tego Armenia grała w dziesiątkę.Raczej nie mamy powodu do dumy.Pokonaliśmy słabszego i osłabionego przeciwnika (przy jego pomocy).To czym się tu chełpić.Brawo Armenia.Naród mający waleczne serca.