Paweł Rak, kontrowersyjny muzyk został aresztowany w centrum handlowym Złote Tarasy. Tak przynajmniej wynika z wideo, które znajduje się w sieci. Dementujemy jednak informację o aresztowaniu Popka przez policję, śródmiejscy policjanci nie potwierdzają takiej akcji.

Wszystko odbyło się na oczach mediów i setek wiernych fanów artysty, którzy przybyli do Złotych Tarasów na otwarty trening przed sobotnią galą KSW 36 w Zielonej Górze. Podczas imprezy oficjalnie potwierdzono podpisanie kontraktu pomiędzy KSW i Popkiem oraz ogłoszono najbliższego rywala muzyka.

Tak wyglądało całe zamieszanie:


Okazało się, ze 3 grudnia na gali KSW 37 w Krakowie dojdzie do walki pomiędzy Popkiem i byłym mistrzem świata strongmanów Mariuszem Pudzianowskim. Panowie spojrzeli sobie głęboko w oczy, pozowali do zdjęć, a kiedy udzielali wywiadów, w Złotych Tarasach pojawiła się "uzbrojona jednostka policyjna".

Co widać na wideo, funkcjonariusze, a właściwie osoby przebrane za policję, ruszyły zdecydowanie w stronę Popka, który został aresztowany. Zatrzymany wyglądał na bardzo zaskoczonego, pytając jedynie "policjantów" "Panowie, ale o co chodzi".

Rozmawialiśmy w tej sprawie z policjantami ze Śródmieścia, którzy nic o takich działaniach nie wiedzą. - Nie wykluczamy, że była to inscenizacja - powiedzieli policjanci w rozmowie z naszemiasto.pl.

Zobacz też: KSW 37, Złote Tarasy. Popek i Pudzian twarzą w twarz przed wielką walką [ZDJĘCIA]


Hallo

Komentarze (18)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

x5186 (gość) (Hans kloss)

malo dziecioku widziales jeszcze... czasem jak nie maja czasu sie przebrac sa w adikach to raz dwa ruchy maja normalne plastikowe kajdanki??? nie wiedziales ze zaciski sa na wyposazeniu AT i policji? policja dementuje by nie siac paniki albo maja jeszcze kogos do wylapania z tego kręgu...

hhpl (gość)

Raperzy pisali mi ścieżkę dźwiękową do mojej młodości. Trzy-ha, Molesta, WWO, Kaliber 44, Eldo, OSTR... Jak patrzę czym teraz artyści przyciągają wzrok młodych, o czym są ich teksty ( przesłuchałem trzy kawałki ów Popka, na więcej nie starczyło mi cierpliwości) i czym próbują przekonać do siebie młodzież to zbiera mnie na wymioty. Kiedyś teksty się interpretowało, miały często poukrywane znaczenie, wieloznaczność, stosowano gry słowne. Były bezsensowne, dla rymu i funu ale były też wymagające pewnej gimnastyki umysłowej. Dziś pustkę w głowach gimbazy wypełnia się błyszczącym i kolorowym gów*en typu złote zęby, teksty jedynie o dragach i prostytucji, namiastką luksusu... Jak OSTR rapował: "nie masz talentu musisz pokazać cycki". No to pokazują, tatuują gałki oczne, by być groźniejszym tną u lekarza twarz skalpelem, pewnie też obcinają sobie po jaju - by być bardziej "hardkorem". Wartościowej zawartości nie owija się w złoty papierek bo obroni się sama. W złoty papierek zawija się gówno by ktoś chciał w ogóle spojrzeć w jego stronę. Robi tanie "aresztowania" dla bezmózgów, bo szoł się liczy. Ale co ma zrobić biedny, malutki i zakompleksiony chłopczyk z Legnicy?

pisowiec (gość)

A KARA BĘDZIE ZA ZATRZYMANIE RUCHU POLICJANTAMI I PODSZYWANIE SIĘ POD AT? Mam nadzieję, że prawdziwa Policja zajmie się tym.

Hans kloss (gość)

Po 1) zaden antyterrorysta nie przyjdzie w adidasach po 2) na pierwszy rzut oka widac ze akcja nie jest profesjonalna ich ruchy i zachowanie dawaja wiele do rzyczenia po 3) czemu zakuwali popka w plastikowe kajdanki ? I po 4) policja dementuje jakoby brala by udzial w zatrzymaniu na zlotych tarasach. Wniosek jest jeden wszystko ustawione pod publike. Hajs sie zgadza wiec jest wszystko ok ;)

Złoty Taras (gość)

Jedne wieśniaki zatrudnili innego wieśniaka i odstawili wiejską szopkę a wiara się jara wyjmując słomę z butów