Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Znajomość skrótów klawiszowych oszczędza czas i niejednokrotnie znacząco ułatwia pracę z komputerem. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najprzydatniejszych naszym zdaniem kombinacji - zarówno tych bardziej, jak i mniej oczywistych, które przydadzą się niemal każdego dnia.

Poniżej znajdziecie najprzydatniejsze naszym zdaniem skróty klawiszowe, które ułatwią Wam codzienne użytkowanie komputera. Na pierwszej stronie umieściliśmy bardziej oczywiste kombinacje, których jak się okazuje wiele osób wciąż nie stosuje! Na drugiej stronie mamy coś dla zaawansowanych użytkowników. Miłej lektury i owocnego zapamiętywania.

Uwaga: poniższe skróty klawiszowe są uniwersalne i działają w obrębie większości programów! Jeśli znacie jakieś skróty, z których korzystacie, a które nie pojawiły się w artykule - wypiszcie je w komentarzach - może ktoś z nich skorzysta. :)

Czytaj na: Conowego.pl

Porady - Promocje

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!