Siatkarki Spójni Stargard nie przegrywają w II lidze

Tadeusz Surma
W drugiej kolejce spotkań II ligi siatkarek stargardzki zespół pokonał KS Murowana Goślina 3:1.

Ekipa siatkarek Spójni Stargard to beniaminek II ligi. W sobotę po raz pierwszy zagrała na swoim parkiecie. I spisała się świetnie. Podopieczne trenera Aleksandra Króla wygrały z KS Murowana Goślina 3:1. W poszczególnych setach było 25:21, 25:19, 19:25, 25:14.

W dwóch pierwszych setach stargardzianki miały sporą przewagę i pewnie zwyciężyły. Ale chyba zbyt wcześnie uznały, że jest już po meczu. W trzeciej partii przyjezdne zagrały skuteczniej i pewnie wygrały. Podrażnione tą sytuacją zawodniczki Spójni w czwartym secie nie dały szans rywalkom.

Siatkarki Spójni są niepokonane w II lidze. Na inaugurację zwyciężyły na wyjeździe z UKŻPS Kościan 3:2. Po dwóch kolejkach są na drugim miejscu w tabeli. Spójnia ma 5 punktów, o punkt mniej niż pierwszy w klasyfikacji SMS Police. W trzeciej kolejce, w najbliższą sobotę, stargardzianki zagrają w Poznaniu z Energetykiem.