Eksmisja odbyła się dzisiaj rano Eksmisja odbyła się dzisiaj rano

Eksmisja odbyła się dzisiaj rano. (© Wioletta Mordasiewicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W środę z mieszkania komunalnego eksmitowano dwóch mężczyzn.Obaj mężczyźni są po sześćdziesiątce. Ich zadłużenie wynosi ponad 43 tysiące złotych. Do tego trzeba doliczyć odsetki. Nie płacili czynszu od 2007 roku. Cztery lata później, w kwietniu, zapadł wyrok o eksmisję. Lokatorzy mieli prawo do lokalu socjalnego, ale propozycji od zarządcy nie przyjęli. W środę do ich drzwi zapukał komornik oraz pracownicy Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Dłużników nie było w mieszkaniu. Trzeba było wyłamywać zamki w drzwiach. Po jakimś czasie przyszedł jeden z nich. Był zaskoczony obecnością komornika i policji w mieszkaniu. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej poinformowali go o możliwości skorzystania z noclegowni.

Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Malwina (gość)

Ten w pomarańczowej koszulce to jakiś gwiazdor, bo na każdym filmie z eksmisji jest.