W sobotę z Rynku Staromiejskiego w Stargardzie wyruszyli uczestnicy III Powiatowego Gwiaździstego Zjazdu Rowerowego. Jego meta była na bobrowej Polanie, gdzie odbywał się happening ekologiczny. Wśród uczestników zjazdu rozlosowany został rower, ufundowany przez stargardzkiego starostę.

Rower

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kopy (gość)

I teraz wszystkim mandaty bo na wielu zdjęciach poruszają się jezdnią gdzie jest zakaz i nakaz używania ścieżek rowerowych to po pierwsze po drugie całkiem ich sporo a głosów na ścieżki rowerowe np. w BO brak. Nasuwa mi się myśl jedna, że z nich tacy rowerzyści jak z mysiej pi..... trąba:)na kupywali kasków i innych gadzetów i lansik nie wspominając, że większość rowerów ze zdjecia brak podstawowego ustawowego wyposażenia a to wyklucza ich z poruszania się drogą(gdzie organizatorzy,policja itp.)czego wy uczycie dzieci?jeden wielki chaos i popelina.Ciekawy jestem co by było jak by się któryś przewrócił na początku:):)(organizacja w dechę)Następne pytanie jakim prawem i na podstawie jakiego aktu prawnego ludzie tacy mogą blokować drogi itp.mało macie pól, lasów gdzie możecie jeździć w kółko ile chcecie nie dezorganizować życia innym ludziom a zapomniałem lansik musi być.I proszę nie pisać że nie wiem o co chodzi itp. bo korzystam z roweru na co dzień i takie akcje mnie irytują i nic nie wnoszą no poza zdjęciami naszych włodarzy dla których to jest pseudo reklama.