Puchar otrzymała też najmłodsza drużyna, która przyjechała z Łobza Puchar otrzymała też najmłodsza drużyna, która przyjechała z Łobza

Puchar otrzymała też najmłodsza drużyna, która przyjechała z Łobza. (© Wioletta Mordasiewicz )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W hali miejskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się XVI Okręgowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej Klubów Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża.

W mistrzostwach uczestniczyły trzy kluby HDK PCK z regionu. Nie dojechali zawodnicy z Kołobrzegu. Na parkiecie rywalizowały kluby ze Stargardu, Łobza i Goleniowa. I miejsce zajął stargardzki klub Płomyk, działający przy komendzie powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, II przypadło klubowi Strażak z Goleniowie, a III miejsce zajął klub łobeski. Najlepszym bramkarzem został Grzegorz Kałuziak ze Stargardu, a najskuteczniejszym zawodnikiem Paweł Szewczyk z Goleniowa. Organizatorami mistrzostw byli Rejonowa Rada HDK PCK w Stargardzie oraz Płomyk.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!