Poszukiwany Bogumił Drzygało Poszukiwany Bogumił Drzygało

Poszukiwany Bogumił Drzygało (© KPP Stargard)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od ponad miesiąca nie daje znaku życia stargardzianin, który ostatnio widziany był 10 września, w pociągu na dworcu kolejowym w Berlinie, gdy wracał z Frankfurtu nad Menem do Polski. Do teraz nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zespół poszukiwań i identyfikacji osób wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie, na podstawie zgłoszenia zaginięcia, poszukuje Bogumiła Krzysztofa Drzygało, syna Jana i Jadwigi, urodzonego 27 kwietnia 1979 r.

Mężczyzna nie ma stałego miejsca zameldowania, ostatnio zameldowany był w Stargardzie, przy ul. Okulickiego.

Rysopis poszukiwanego: wzrost 190 cm, waga około 80 kg, szczupły, twarz owalna, cera śniada, oczy szare, nos średni prosty, uszy średnie, włosy krótkie proste, szatyn, łysina czołowa.

Widoczne ubytki w uzębieniu - brak górnej prawej jedynki. Na jednym z ramion ma tatuaż - smoka oraz tatuaż na prawej łopatce. Tatuaże są jednokolorowe. Na czole ma centymetrową bliznę po ranie ciętej.

Ubiór zaginionego: bluza kolorowa na zamek, czarne jeansy, buty sportowe - adidasy. Ze sobą miał czarną podróżną torbę.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego należy przekazać pod numery 91 48 13 585 lub 112 albo 997. Można również osobiście zgłosić się w stargardzkiej komendzie przy ul. Warszawskiej 29, pok. 249.

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ememka

Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie odwołuje poszukiwania za:

DRZYGAŁO Bogumił Krzysztof

s. Jana i Jadwigi

ur. 27 kwietnia 1979 r.

który 10.09.2016 r. wracał pociągiem z miejscowości Frankfurt n. Menem do Polski, ostatni raz widziany był w pociągu na dworcu kolejowym w Berlinie i od tamtej pory jego miejsce pobytu nie było znane.

Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy, a jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

podkom. Łukasz Famulski