Straszna, ale praca. PUP Stargard szuka pomocnika rzeźnika

Emila Chanczewska
www.freeimages.com
Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie Szczecińskim prowadzi rekrutację na stanowisko POMOCNIK RZEŹNIKA. Miejsce pracy: Niemcy/Polska.

INFORMACJA Z PUP STARGARD:
Zakres obowiązków:
Wykrawanie elementów półtusz wieprzowych (rozbiór szynki),
Transport, zakwaterowanie, możliwość wyżywienia,

Uwaga: Pracodawca zapewnia szkolenie i zaświadczenie lekarskie

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm. )"
Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wymagania pracodawcy proszone są o dostarczenie CV i kontakt z pośrednikiem pracy – Joanna Mróz lub Tomasz Lalik, p. 04 parter (kontakt osobisty, telefoniczny - 91 834 53 29 lub 40 w godz. od 10 00 do 13 00) lub e- mailowy: [email protected] e- maillowy: [email protected]

od 7 lat
Wideo

Pensja minimalna 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!