Szczecin, Koszalin, Wrocław, Opole, a może Warszawa... Mieszkańcy, którego z miast ubierają się najmodniej? Nasza akcja "Street fashion" właśnie dobiegła końca. Dziś prezentujemy Wam najlepiej ubrane osoby z tegorocznej edycji.

17 miast, setki zdjęć, dziesiątki publikacji na łamach naszej gazety i serwisu - tak wyglądała akcja "Steet fashion w naszym mieście". Przez pół roku, piękną wiosnę i upalne lato, nasi fotoreporterzy szukali na uliach miast najlepiej ubranych osób. Style były różne - od klasyki, przez sportową elegancję, po wyjątkowo śmiałe kreacje. Jedno jest pewne - jest na co popatrzeć, a różnorodność cieszy, Polacy bawią się modą.

Teraz przyszła pora na podsumowanie akcji. Z 17 miast wybraliśmy najlepsze stylizacje. W naszej galerii zobaczycie aż 52 osoby! Warto obejrzeć wszystkie zdjęcia, liczymy na to, że Was zainspirują. Do początku października trwać będą obrady jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji, bloger modowy, MAX DEL REY, autor bloga maxdelrey.blogspot.com i blogerka Cammy, która prowadzi stronę cammy.com.pl.

Z 52 osób wybierzemy 12. Każdą z nich jury oceni i nagrodzi trzy z nich. Niespodzianki jeszcze w październiku trafią do zwycięzców naszego konkursu!

A Wy? Za kogo trzymacie kciuki, która stylówka jest najlepsza?

Dla najlepszej trójki mamy weekendowe wyjazdy do SPA pełne atrakcji. Relaksujący pobyt w luksusowym hotelu Malinowy Dwór, z pysznym jedzeniem, a do tego zabiegi, spa, wellness i inne aktywności.

Zobacz także:

Street fashion w Szczecinie: obserwujemy trendy ulicy

Street fashion: #modni w Szczecinie 2016. Edycja studencka [zdjęcia]

Street fashion: #modni w Szczecinie 2016. W końcu wiosna! [zdjęcia]

Street Fashion 2016: #modni w Szczecinie. Wiosna dotarła do nas na dobre [zdjęcia]

Street fashion: tak powstaje nasz cyklCzytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!