Artyści ze Stargardzkiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Plastycznych "BRAMA" weekend spędzili na malowaniu ścian w Przedszkolu Miejskim nr 1.

Przedszkole zapewniło farby, a artyści z Bramy zaoferowali swój talent i czas. W weekend kolorowymi rysunkami ozdabiali przedszkole przy ul. Spichrzowej 6, dodając sobie animuszu dobrym rockiem.

- W przedszkolu powstaje piękne dzieło, łączące postaci z bajek naszego dzieciństwa i z nowych bajek dla dzieci, np. Pocahontas, czy Rainbow Dash z kucyków Pony - mówiła w trakcie malowania Beata Ślęzak, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Stargardzie. - Artyści "BRAMY" podarowali nam to, co najcenniejsze, swój czas, talent i pasję.

To nie pierwsze takie działania "BRAMY". Współpracowali też z Przedszkolem Miejskim nr 2, malowali ściany w hotelu w Ognicy.

- Mamy pomysł na mural związany z historią miasta, niestety nie ma gdzie go stworzyć - mówi Ludmiła Sabadini, prezes SSMSP "Brama".
- A miasto nie da nam farb... - dodaje Robert Sabadini, wiceprezes Bramy.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!