Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pendrive oferujący pojemność na dane godną zewnętrznego dysku twardego i prędkości odczytu i zapisu na poziomie dysku SSD? Takie rozwiązanie istnieje i nazywa się VerbatimStore'n'Go Vx400! Musicie rzucić okiem na ten gadżet.

Jeżeli do tej pory pendrive'y irytowały Was niskimi prędkościami odczytu i zapisu, to znaleźliśmy dla Was idealne rozwiązanie. Firma Verbatim ma w swojej ofercie pamięci przenośne, które swoją wydajnością dorównują dyskom SSD. W ramach akcji "14 dni z gadżetami", w której prezentujemy różnego rodzaju przydatne urządzenia, przedstawiamy VerbatimStore'n'Go Vx400 128 GB.
Właśnie takie powinny być pendrive'y!
Verbatim Store'n'Go Vx400 128 GB robi bardzo dobre wrażenie już po wyjęciu z pudełka. Zamknięty w metalowej obudowie gadżet wygląda tak, jak przystało na produkt premium. Jest dość ciężki, co dodatkowo potęguje pozytywne odczucia.
Na korpusie oprócz logo producenta znalazło się miejsce na niewielkie oczko, przez które przełożyć można na przykład smycz utrudniającą zgubienie tego praktycznego urządzenia. Tuż poniżej loga umieszczono dobrej jakości plastikowy suwak, który pozwala wysunąć z wnętrza obudowy wtyczkę USB 3.0. Takie rozwiązanie z kolei eliminuje konieczność korzystania z zatyczki, którą łatwo gdzieś zapodziać.
Szybki niczym dysk SSD
Minusem dysków zewnętrznych są ich niezbyt poręczne rozmiary. Nawet najbardziej kompaktowe urządzenie tego typu zabiera nieporównywalnie większą ilość miejsca niż niewielki pendrive, którego wsunąć można do najmniejszej nawet kieszeni. Pendrive Verbatima ze względu na swoją wysoką pojemność (w sprzedaży są nawet warianty z 256 GB, a nawet 512 GB pamięci) może z powodzeniem zastąpić dysk zewnętrzny. Zastosowania tak pojemnego gadżetu można mnożyć - sprawdzi się doskonale jako zapasowy magazyn zdjęć (także w formacie RAW), filmów, albumów muzycznych, czy też po prostu jako nośnik, na którym zrobicie kopię zapasową sporej części plików ze swojego komputera. Ogranicza Was wyłącznie Wasza wyobraźnia.

Czytaj więcej na: Conowego.pl

Top nowości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!