Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sieć sklepów Decathlon apeluje do osób, które pomiędzy 1 marca a 1 sierpnia tego roku zakupiły ładowarkę Geonaute ONcharger 500, o natychmiastowe zaprzestanie korzystania z niej.

Sieć sklepów Decathlon wystosowała komunikat informujący o wadliwej serii uniwersalnych ładowarek Geonaute ONcharger 500, sprzedawanych w sklepach pomiędzy 1 marca i 1 sierpnia tego roku. Korzystanie z tych urządzeń wiąże się z ryzykiem porażenia."W ramach kontroli jakości i bezpieczeństwa zespół Geonaute zidentyfikował niepoprawne działanie tego produktu, mogące spowodować wyładowanie elektryczne zagrażające użytkownikowi" - czytamy w oświadczeniu sklepu.Jeśli zakupiliście ładowarkę lub zrobił to ktoś z Waszych znajomych - macie możliwość zwrócenia urządzenia do dowolnego sklepu Decathlon oraz otrzymania pełnego zwrotu pieniędzy. Trzeba przyznać, że Decathlon stanął na wysokości zadania i zadbał o bezpieczeństwo klientów błyskawicznie publikując stosowne oświadczenie, a także informując o sprawie UOKiK, który ma pomóc dotrzeć z informacją do jeszcze szerszego grona nabywców sprzętu.
"W ramach kontroli jakości i bezpieczeństwa zespół Geonaute zidentyfikował niepoprawne działanie tego produktu, mogące spowodować wyładowanie elektryczne zagrażające użytkownikowi" - czytamy w oświadczeniu sklepu.

Czytaj więcej na: Conowego.pl

Aktualności

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!