Warsaw Shore Summer Camp 2 - odcinek 3 Online. Zobacz, co się dzieje, podczas imprez Ekipy nad morze. Mała wyląduje w łóżku Wojtka! Już teraz mamy dla Was galerię zdjęć z niedzielnego odcinka.

Warsaw Shore Summer Camp 2 - odcinek 3 Online.Stifler postanawia pomóc Piotrowi w podrywie i zostaje jego skrzydłowym. Jednak nowy ekpiowicz zalicza swojego pierwszego zgona i to Damian wraca do domu z poznaną na imprezie dziewczyną. Czy uda mu się dochować wierności dziewczynie?

Po imprezie Mała trafia do łóżka Wojtka, Magda z Piotrem do bzykalni, Ola zostaje w basenie.

Całonocna impreza nie zwalnia nikogo z pracy. Tym razem ekipowicze sprzedają kukurydzę i zimne napoje na plaży. Damian wietrzy biznes.

Na koniec dnia mnóstwo atrakcji. Najpierw lekcje kajtów i twister na plaży, później wesołe miasteczko. Mała podejmuje wyzwanie i po raz pierwszy zgadza się na przejażdżkę kolejką.

Warsaw Shore 5 Odcinek 11 - gdzie oglądać?

Nowe odcinki piątego sezonu Warsaw Shore Ekipa z Warszawy emitowane są w każdą niedzielę o godz. 23.00 w telewizji MTV. Powtórki można obejrzeć na platformie Player.pl.

Zobacz też: Mała Ania z Warsaw Shore o przeprowadzce do Warszawy, nowym związku i 5. sezonie [WIDEO, ZDJĘCIA]


Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!