Co wydarzy się w odcinku 4 Warsaw Shore Ekipa z Warszawy Summer Camp 2? Tym razem ekipa zaszaleje m.in. w wesołym miasteczku. Sprawdźcie sami!

Tym razem ekipa z Warszaw zabawi się w wesołym miasteczku. Damian będzie bardzo przeżywał jedną z atrakcji. A Ola i Piotrek muszą przejść ekipowy chrzest. Złożą przysięgę i zapoznają się Kodeksem Warsaw Shore. Nie ominą ich także otrzęsinowe wyzwania. Czy dadzą radę?!

Wieczorem panowie uderzą na miasto w poszukiwaniu dziewczyn. W tym czasie dziewczyny zrobią babski wieczór, na którym pojawi się dość dziwny masażysta.

Ranek okaże się wyjątkowo przyjemny dla Stiflera – niespodziewany gość bardzo czule się z nim przywita.
Ekipowicze wybiorą się też na dziki zachód, gdzie odegrają scenkę rodem z westernu. Nie obędzie się bez ujeżdżania byka!

Na koniec dziewczyny wybiorą się na niezwykle elegancka kolację. Wykwintne dania z owoców morza nie wszystkim przypadną do gustu...

"Warsaw Shore - Summer Camp 2" obejrzycie na antenie MTV Polska w każdą niedzielę o 23:00 a zaraz po emisji na platformie player
Zobaczcie też: Klaudia i Magda z Warsaw Shore. "Żyjemy na walizkach"


Hallo

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

:) banda bezwzględnych hipokrytów w białych kołnierzykach (gość)

jestem ciekaw, czy redaktor naczelny puszcza tych "pożytecznie myślących inaczej" swoim dorastającym dzieciom. baaa. czy w ogóle dopuszcza wychowanie z dostępem do telewizora?

aldona (gość)

A jakież to uniwersalne wartości promuje i kogo młodzieży chowaniem zajmuje się portal. Kto wam dał koncesję? Jak widać po promocji. Kto z kim przystaje takim się staje.

lokalny polskojęzyczny szmatławiec (gość)

znowu anonimowy red. namolnie promuje wśród wieśniaków z Pomorza totalny prymitywizm i infantylizm mediów. co redaktorku? dostosowujesz poziom do swoich intelektualnych wyżyn?