Łabędzie na rzece Głuszynka Łabędzie na rzece Głuszynka

Łabędzie na rzece Głuszynka (© Jakub Zygarłowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę, 14 kwietnia ruszy "I Kórnicki Spływ Kajakowy z FX-em". Blisko 40-kilometrowa trasa będzie przebiegać od Kórnika do Poznania.

Dwudniowa impreza organizowana w ramach cyklu „Baw się z FX-em” odbędzie się w sobotę i niedzielę 14 i 15 kwietnia br.
Około 37-kilometrowa trasa podzielona będzie na dwa odcinki. Oficjalny start odbędzie się w sobotę w Bninie. Kajakarze popłyną przez jez. Kórnickie, Skrzynki Duże, Skrzynki Małe i dalej rzeką Głuszynką w okolice Kamionek gdzie zlokalizowany będzie biwak (nocleg pod namiotami). Wieczorem FX partnerzy zabawią uczestników nietypowymi konkurencjami integracyjnymi, a dzień zakończy się ogniskiem i wspólnymi śpiewami przy akompaniamencie gitary.

Niedziela - drugi dzień spływu to odcinek urokliwą rzeką Głuszynką oraz Koplą do Czapur aż do ujścia do Warty, którą kajakarze spłyną do samego Poznania.

- Ze względów organizacyjnych ilość uczestników jest ograniczona - wyjaśnia Jakub Zygarłowski, pomysładowca i Komandor spływu. - Na imprezę można się wybrać własnym kajakiem i z własnym namiotem lub skorzystać z kajaków i miejsca w namiocie zapewnionych przez organizatorów. Wyżywienie we własnym zakresie.

Informacje szczegółowe dotyczące spływu, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie imprezy www.fxpartnerzy.pl

Kontakt: Komandor Spływu Jakub Zygarłowski tel. 606-454-121ZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

GŁOS.TV - filmy z Poznania i regionu [Lubię to!]
Indeks dla ZEBRY - strefa studenta na Poznań Nasze Miasto [Lubię to!]
Bułgarska.pl - wszystko o Kolejorzu [Lubię to!]
Droga do Euro 2012 - wielkie poznańskie odliczanie do Euro 2012 [Lubię to!]
Konkursy - baw się z nami i wygrywaj nagrody
Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!