Wisła Puławy rozbiła Błękitnych Stargard w II lidze

G. Drążek
T. Surma
Błękitni Stargard przegrali w zaległym spotkaniu z Wisłą Puławy 1:5. To czwarta kolejna wyjazdowa porażka wiosną.

Stargardzki drugoligowiec rozegrał dzisiaj zaległe, wyjazdowe spotkanie z Wisłą Puławy. Gdyby zwyciężył, zbliżyłby się na dwa punkty do zespołów, które mogą realnie myśleć o awansie do I ligi. Błękitni zawiedli jednak w dzisiejszym meczu. Po pierwszej połowie przegrywali 0:2, a w 50 minucie już 0:4. Później gospodarze strzelili jeszcze jednego gola i stało się jasne, że stargardzki zespół przegra wyraźnie. Honorowego gola dla Błękitnych strzelił Rafał Gutowski.

Błękitni wiosną zawodzą w II lidze. Przegrali pięć z ośmiu spotkań. Na wyjeździe przegrali cztery kolejne mecze. Wisła Puławy prezentuje się zdecydowanie lepiej. Nie przegrała siedmiu ostatnich spotkań.
W najbliższą niedzielę o godzinie 15 Błękitni zagrają w Stargardzie ze Zniczem Pruszków.

Wisła Puławy - Błękitni Stargard 5:1 (2:0)

Bramki: Michalski 31 i 48, Niezgoda 43, Nowak 50, Maksymiuk 75 - Gutowski 78.

Błękitni: Budnik, Wawszczyk, Liśkiewicz, Baranowski, Kosakiewicz (46 Wojtasiak), Kotłowski (67 Zieliński), Flis, Poczobut (46 Gajda), Fadecki (63 Więcek), Gutowski, Wiśniewski.