Nie lubicie korzystać z folii nakładanych na wyświetlacze smartfonów i zapobiegających ich zarysowaniom? Przetestowaliśmy innowacyjną, chroniącą ekrany urządzeń mobilnych, folię w płynie WowFixIt, której aplikacja jest tak prosta, jak przetarcie ekranu ściereczką.

Powiedzmy sobie szczerze: niemal nikt nie lubi folii ochronnych na ekranie. Ich aplikacja jest zazwyczaj bardzo uciążliwa i trudno wykonać ją w perfekcyjny sposób - niemal zawsze znajdą się pod nią pęcherzyki powietrza lub drobiny kurzu, które będą widoczne zawsze wtedy, gdy spojrzymy w niepodświetlony ekran. Od jakiegoś czasu, także na polskim rynku, dostępna jest całkiem ciekawa alternatywa w postaci płynnej ochrony ekranu. Wzięliśmy pod lupę folię w płynie - WowFixIt, kosztującą 39,90 złotych.
Folii w płynie WowFixIt po prostu nie da się źle nałożyć
WowFixIt zwraca uwagę prostym sposobem aplikacji (o którym za chwilę), a także zaskakującą twardością po wyschnięciu. Zgodnie z przyznanym certyfikatem bezpieczeństwa i jakości TÜV (niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego), ekran pokryty preparatem WowFixIt osiąga 9 z 10 poziom twardości w skali Mohsa, co oznacza, że teoretycznie zarysować go można jedynie... diamentem. Co więcej, folia w płynie skutecznie koncentruje cząsteczki wody w taki sposób, że podczas deszczu spływają one po prostu z ekranu, niczym woda z nawoskowanej powierzchni. Sposób nakładania folii w płynie przypomina z resztą nieco proces woskowania lakieru samochodu, ale jest jeszcze prostszy.
W schludnym pudełeczku znajdują się dwie saszetki - jedna zawiera nasączoną środkiem odkażającym chusteczkę, za pomocą której pozbywamy się z ekranu urządzenia mobilnego wszelkich zabrudzeń. Następnie za pomocą chusteczki z drugiej saszetki, nasączonej specjalnym preparatem, aplikujemy warstwę ochronną na ekran. Producent dorzucił także niewielką szmatkę z mikrofibry, do wypolerowania ekranu po zaaplikowaniu folii, a także dbania o jego czystość na co dzień. Nie zabrakło także instrukcji obsługi, którą zdecydowanie warto przeczytać przed zabraniem się za aplikację produktu.

Czytaj więcej na Conowego.pl: http://www.conowego.pl/porady/wowfixit-to-prosta-w-aplikacji-folia-ochronna-w-plynie-ktora-chcecie-miec-19372/

Top nowości

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!