Akcja specjalna z Conowego.pl

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zakończył się Plebiscyt Wakacyjny Produkt 2016, organizowany wspólnie przez serwisy conowego.pl i naszemiasto.pl. W kategorii Sport czytelnicy obu serwisów dokonywali wyborów pomiędzy urządzeniami uprzyjemniającymi trening, a takimi, które pozwalają go zarejestrować i dokładnie przeanalizować. Zwycięzcą tej kategorii okazał się zegarek sportowy TomTom Spark Cardio + Music z możliwością odtwarzania plików MP3, drugie miejsce zajęły dokanałowe słuchawki bezprzewodowe Jabra Sport Pulse z wbudowanym... pulsometrem (!), a trzecie miejsce przypadło kamerce sportowej ThiEye i60 4K, która pozwoli rejestrować nasze sportowe wyczyny w wysokiej rozdzielczości i jakości.

TomTom Spark Cardio + Music to jeden z pierwszych zegarków dla sportowców, który oprócz wbudowanego GPSu i funkcji szczegółowego pomiaru aktywności oferuje także możliwość odtwarzania muzyki poprzez Bluetooth, przesyłając ją z pamięci zegarka wprost do bezprzewodowych słuchawek! Wbudowany czujnik tętna mierzy tętno wprost z nadgarstka i pozwala zapomnieć o akcesoryjnych, często niewygodnych paskach na klatkę piersiową. Zegarek działa nawet przez 11 godzin z włączonym GPSem. Czego chcieć więcej?

Jabra Sport Pulse są słuchawkami absolutnie wyjątkowymi. Wygodna, dokanałowa i bezprzewodowa konstrukcja oprócz oferowania świetnych doznań dźwiękowych posiada funkcję mierzenia... tętna! Jeśli trenujecie korzystając ze smartfona do pomiaru aktywności, słuchawki Jabra Sport Pulse na bieżąco wysyłać będą informacje o Waszym tętnie wprost do aplikacji. Słuchawki są ponadto wodoodporne - możecie trenować w nich także w szaro-bure jesienne i zimowe dni!

Możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K przy 25 klatkach na sekundę oraz bateria pozwalająca na długi czas nagrań to dwa główne atuty kamerki sportowej ThiEYE i60 4K. Wiele osób doceni również funkcję wideorejestratora samochodowego - dzięki niej zbyteczny będzie zakup kolejnego, pożądanego ostatnio przez coraz większą rzeszę osób, gadżetu.
Biznes

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!