Zakończyły się IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Stargardu w Scrabble. Wygrał je Bartosz Morawski z Wrocławia

Wioletta Mordasiewicz
Bartosz Morawski, aktualny mistrz Polski w scrabble, wygrał turniej w Stargardzie Wioletta Mordasiewicz
Turniej trwał dwa dni. Odbywał się w Domu Kultury Kolejarza.

W IV Ogólnopolskich Mistrzostwach Stargardu w Scrabble wzięło udział 66 osób. Zjechali najlepsi scrabbliści m.in. ze Szczecina, Świnoujścia, Polic, Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta. Ze Stargardu wystartowało 5 osób. Zawodnicy rozegrali 12 rund. Mistrzostwa wygrał Bartosz Morawski z Wrocławia, który jest aktualnym mistrzem Polski w scrabble. Zwycięzca otrzymał puchar i nagrodę finansową w wysokości 700 zł. Drugie miejsce zajął Kamil Górka z Krakowa, a trzecie Dariusz Ulatowski z Tucholi.
Głównym organizatorem mistrzostw był stargardzki Klub Blank.