Linie 65 i 65A: NOWE SADY (zajezdnia MPK) - Nowe Sady, Elektronowa, Nowe Sady, Waltera-Janke, Obywatelska, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, Zielona, Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Tybury, Lutomierska, Zachodnia, Limanowskiego, Bałucki Rynek, Zawiszy, Łagiewnicka, Inflancka, Łagiewnicka, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI (Nastrojowa)
ŚWITEZIANKI (Nastrojowa) - Świtezianki, Sikorskiego, Łagiewnicka, Bałucki Rynek, Limanowskiego, Zachodnia, Lutomierska, Tybury, Kasprzaka, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Obywatelska, Waltera-Janke, Nowe Sady - NOWE SADY (zajezdnia MPK)
Bilety MPK ważne dłużej od 20 lipca
Linia 74: WYDAWNICZA - Tuwima, Kilińskiego, Piłsudskiego, al. Kościuszki, Struga, Gdańska, Skłodowskiej-Curie, Lipowa, Zielona, Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, Legionów, Konstantynowska, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Krakowska, Złotno - HUTA JAGODNICA (Mieczników)
HUTA JAGODNICA (Mieczników) - Złotno, Krakowska, Biegunowa, Srebrzyńska, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Legionów, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, Łąkowa, Curie-Skłodowskiej, Wólczańska, Zamenhofa, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima - WYDAWNICZA
Remonty ulic w centrum Łodzi [MAPY]
Linia 79: ZIELONA/ŻEROMSKIEGO - Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Klonowa, Hipoteczna, Kalinowa, Kniaziewicza, Zgierska, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI
ŚWITEZIANKI (Nastrojowa) - Świtezianki, Sikorskiego, Zgierska, Kniaziewicza, Kalinowa, Hipoteczna, Klonowa, Kasprzaka, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, Zielona - ZIELONA/ŻEROMSKIEGO
Linia 80 - zmiana obowiązuje wyłącznie w podanym kierunku: WYDAWNICZA - Tuwima, Kilińskiego, Piłsudskiego, al. Kościuszki, Struga, Gdańska, Curie-Skłodowskiej, Lipowa, Struga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Krzemieniecka, Retkińska, Kusocińskiego, Popiełuszki - MARATOŃSKA
Linia 83: WYDAWNICZA - Tuwima, Kilińskiego, Piłsudskiego, al. Kościuszki, Struga, Gdańska, Skłodowskiej-Curie, Lipowa, Zielona, Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, Legionów, Unii Lubelskiej, Borowa, Siewna, Złotno, Rąbieńska, Traktorowa, Rojna, Rydzowa, Szparagowa, Wersalska, Szczecińska - SZCZECIŃSKA (cmentarz)
SZCZECIŃSKA (cmentarz) - Szczecińska, Wersalska, Szparagowa, Rydzowa, Rojna, Traktorowa, Złotno, Krakowska, Biegunowa, Solec, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, Łąkowa, Skłodowskiej-Curie, Wólczańska, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima - WYDAWNICZA
Linia 86: MARATOŃSKA - Waltera-Janke, Bandurskiego, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, Zielona, Żeromskiego, Próchnika, Rewolucji 1905r, Sterlinga, Pl. Dąbrowskiego, Narutowicza, Małachowskiego - KONSTYTUCYJNA
KONSTYTUCYJNA - Narutowicza, Pl. Dąbrowskiego, Jaracza, Więckowskiego, Żeligowskiego, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Waltera-Janke - MARATOŃSKA
Linie 99 i 99A - zmiana obowiązuje wyłącznie w podanym kierunku: 11 LISTOPADA - 11 Listopada, Włókniarzy, Pojezierska, Zgierska, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Gdańska, Skłodowskiej-Curie, Lipowa, Struga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Krzemieniecka, Retkińska, Armii Krajowej, Kusocińskiego, Popiełuszki, Maratońska - NOWY JÓZEFÓW
Linia Z15: PLAC WOLNOŚCI - Legionów, Gdańska, Próchnika, Wólczańska, Struga, Gdańska, Mickiewicza, Żeromskiego, Politechniki, Cieszyńska, Pabianicka, Paderewskiego - KARPACKA
KARPACKA - Paderewskiego, Zaolziańska, Karpacka, Pabianicka, Politechniki, Żeromskiego, Łąkowa, Skłodowskiej-Curie, Lipowa, Zielona, Żeromskiego, Próchnika, Gdańska, Legionów - PLAC WOLNOŚCI
Tymczasowe przystanki autobusowe:
• Lipowa - 6 Sierpnia w kierunku północnym
• Skłodowskiej-Curie - Gdańska w kierunku zachodnim
• Zielona - Żeromskiego w kierunku wschodnim (istniejący przystanek tramwajowy)
Remonty ulic w Łodzi. Sprawdź, gdzie się kończą [MAPY]
O sobotniego poranka na stałe trasy powrócą autobusy linii 68 i 76. Objazdami nadal będą jeździć autobusy linii 69A w oraz autobusy linii N2
Linia 69A: z dw. Łódź Widzew do skrzyżowania Puszkina - Przybyszewskiego bez zmian, a następnie Puszkina, Andrzejewskiej, Lodową i dalej stałą trasą.
Linia N2: z Maratońskiej do skrzyżowania Bandurskiego - Włókniarzy stała trasa, a następnie Mickiewicza, Piłsudskiego do Sienkiewicza gdzie zawraca, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki i dalej obecną trasą.
ze Świtezianki do skrzyżowania Mickiewicza - Żeromskiego bez zmian, a następnie Mickiewicza, Bandurskiego i dalej stałą trasą.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?