Wybierz region

Wybierz miasto

  9. STARGARDZKA NOC KABARETOWA: Ciach, Daniec i Czesuaf

  Amfiteatr
  Stargard, ul. /

  20:00 - 23:00 Piątek, 19 sierpnia

  • od 15zł

  19.08.2016 r. godz. 20:00 Amfiteatr Miejski

  Kabaret ”Ciach”
  występuje w składzie:
  Małgorzata Czyżycka, Leszek Jenek – ex kabaret Potem, Tomasz Kowalski,
  Mateusz Czechowski
  Ciach to jeden z filarów Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Kabaret młody duchem i bogaty doświadczeniem. Młodość, objawia się w stałej twórczej aktywności, która mniej więcej raz na rok owocuje premierowym programem. Ciach łączy dobry poziom literacki z humorystycznym przeglądem obyczajów i przywar Polaków. Ponadto w spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny. Wszystko pokazuje w klimacie humoru sytuacyjnego lub absurdalnego, w myśl Gogolowskiej zasady: Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!
  Inspiracji do kolejnych programów dostarcza wnikliwa obserwacja rzeczywistości, a czasami nawet korespondencja od widzów tak, jak było to w przypadku programu „LISTY OD WIDZOW”.
  Jego fragmenty zaprezentował min. na antenie TVP 2, w Kabaretowym Klubie Dwójki, którego gościem specjalnym był kultowy satyryk i komediopisarz Stanisław Tym, z którym Kabaret Ciach ściśle współpracuje, występując na wspólnych koncertach.

  Kabaret Ciach był wielokrotnie nagradzany na różnych przeglądach i konkursach kabaretowych w całej Polsce. Ciach jest stałym uczestnikiem rozrywkowych programów telewizyjnych i festiwali kabaretowych, są to m.in.:
  Kabareton Opolski (TVP1), Listopadowa Noc Kabaretowa (TVP2),
  Festiwalu Kabaretu w Koszalinie (TVP2), Płocka Noc Kabaretowa (TVP2),
  Wczasy z kabaretem(TVP2), Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (TVP1),
  Dzięki Bogu już Weekend (TVP2), Latający Klub Dwójki (TVP2),
  „DwudziestoRYCIE” – Ryjek 2015 (TV Polsat) Od roku 2009 do 2014 Kabaret Ciach, był gospodarzem dorocznego Kabaretobrania czyli Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej, transmitowanej na żywo w TV Polsat.

  Marcin Daniec i Grupa 4–Mation
  To jeden z najbardziej rozpoznawalnych satyryków, którego dobrze pamiętamy m.in. za przezabawną postać dużego dziecka „Marcinka” dłubiącego bez opamiętania w oku pluszowego królika. Z dużym powodzeniem przemierza kraj ze swoim programem, za każdym razem zapełniając sale po brzegi. Daniec dostosowuje swój występ do potrzeb odbiorców. Oprócz monologów samego artysty kabaretowego, w występie uczestniczy 2 osobowy chórek żeński 4-Mation (laureaci szansy na sukces). Marcin Daniec często tez wraca do swoich najsłynniejszych monologów takich jak „Pusia” czy „Marcinek”.

  Kabaret „Czesuaf”
  występuje w składzie
  Wojciech Kowalczyk, Mateusz Morze, Tomasz Nowaczyk
  Atrakcyjni trzej panowie z Poznania rozbawią każdą publiczność. Profesjonalne, wszechstronne i nieograniczone, poprawianie nastrojów, wywoływanie uśmiechów, wprawianie w dobru humor jest dewizą kabaretu. Przez ostatnie 10 lat oferują dobre żarty, zgrabne puenty oraz piosenki z dobrym tekstem i nie nachalnym wokalem.

  Bilety w sprzedaży już od 27.06.2016 r.
  przedsprzedaż: 15 zł, w Kasie SCK
  w dniu imprezy: 20 zł, sprzedaż od godz. 19:00 w Amfiteatrze Miejskim​

  Cena biletu Opis
  15złprzedsprzedaż - kasa kina SCK
  20złprzed wejściem

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Najlepsza Usługa Lata

  Najlepsza Usługa Lata

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.